خانه / فنی و مهندسی / آزمايش اندازه گيري آهنگ حجمي جريان در کانالهاي روباز

آزمايش اندازه گيري آهنگ حجمي جريان در کانالهاي روباز

دانلود رایگان آزمايش اندازه گيري آهنگ حجمي جريان در کانالهاي روباز ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” آزمايش اندازه گيري آهنگ حجمي جريان در کانالهاي روباز “را از yahoo-market دانلود نمایید.


لينک پرداخت و دانلود *پايين مطلب * فرمت فايل :Word ( قابل ويرايش و آماده پرينت )   تعداد صفحه۱۱   چندين روش براي اندازه گيري دبي در کانالهاي روباز ، به روش غير مستقيم وجود دارد که عبارتند از : ايجاد موانع در مسير کانال ( سرريز ها ). در اين روش پروفيل طولي جريان به هم مي ريزد و به همين خاطر عدد فرود                          که نسبت نيروهاي اينرسي به نيروهاي وزني مي باشد ، تغيير خواهد کرد. اين عدد بي بعد براي کانالها ، مشابه عدد بي بعد رينولدز براي جريان در لوله ها مي باشد. اگر عدد فرود برابر با يک باشد ، جريان را بحراني نامند. و اگر اين عدد کمتر از يک باشد جريان را مادون بحراني و يا آرام مي نامند که در اين حالت آشفتگي ها مي توانند در بالا دست حرکت کنند و شرايط پايين دست مي تواند بر بالا دست جريان تاثير بگذارد و در صورتي که اين عدد بزرگتر از يک باشد جريان را فوق بحراني و يا سريع مي نامند که در اين صورت هيچ آشفتگي نمي تواند در بالا دست حرکت کند و همچنين …

این محصول “آزمايش اندازه گيري آهنگ حجمي جريان در کانالهاي روباز  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

تحقیق در مورد آینده دیجیتال چاپ

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، تحقیق در مورد آینده دیجیتال چاپ ، این محصول" تحقیق در مورد آینده دیجیتال چاپ "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *