خانه / علوم انسانی / آموزش فرآيندنویسی و تدوین شاخص های فرآیندی و ارزیابی عملکرد

آموزش فرآيندنویسی و تدوین شاخص های فرآیندی و ارزیابی عملکرد

دانلود رایگان آموزش فرآيندنویسی و تدوین شاخص های فرآیندی و ارزیابی عملکرد ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” آموزش فرآيندنویسی و تدوین شاخص های فرآیندی و ارزیابی عملکرد “را از yahoo-market دانلود نمایید.


آموزش فرایند نویسی و شاخص گذاری   فایل اصلی جزوه آموزشی    :   PPT   حجم فایل زیپ   :  462 KB   تعداد کل اسلایدها :  65     تعریف فرایند : فرآيند مجموعه‌اي مشخص و مرتب شده از فعاليتهاي كاري در يك محدوده زمـاني و مكاني معين است كـه شروع و خاتمه آن مشخص شده است و با تعريف روشني از وروديها و خروجيها، ساختاري براي عملكرد ارائه مي‌دهد. تعریف شاخص  : استفاده از ملاكها و اصولي كه خصوصيات كيفي را در قالب كميت بيان كرده و آنها را قابل بررسي و ارزشيابي مي كند، شاخــــص نام مي گيرد. شاخصها معمولاً از نظريه ها، نگرشها و يا موقعيتها سرچشمه مي گيرند و مانند علائمي كه مسير را مشخص مي كند، مي توانند مورد استفاده قرار گيرند. معمولاً براي اطمينان از نتيجه گيريها و نشان دادن شرايط و اوضاع  بيش از يك شاخص را مورد استفاده قرار مي دهند تا احتمال بروز خطاها را به حداقل   برسانند.       مهمترین مطالب دوره تعريف فرايند تعریف نگرش مفاه ي م و واژگان نگرش فرایندی نحوه …

این محصول “آموزش فرآيندنویسی و تدوین شاخص های فرآیندی و ارزیابی عملکرد  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

تحقیق و بررسی در مورد افسردگي ( روش تحقیق ) ۷۷ ص

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، تحقیق و بررسی در مورد افسردگي ( روش تحقیق ) 77 ص ، این محصول" تحقیق و بررسی در مورد افسردگي ( روش تحقیق ) 77 ص "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *