خانه / عمومی و آزاد / ارتباط بين طيف خروجي و كاواك در ليزر نيمه هادي ۱۱۷ ص – ورد

ارتباط بين طيف خروجي و كاواك در ليزر نيمه هادي ۱۱۷ ص – ورد

دانلود رایگان ارتباط بين طيف خروجي و كاواك در ليزر نيمه هادي ۱۱۷ ص – ورد ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” ارتباط بين طيف خروجي و كاواك در ليزر نيمه هادي ۱۱۷ ص – ورد “را از yahoo-market دانلود نمایید.


 چكيده:  ، ساختارهاي مختلف ليزر نيمه هادي و خروجي آنها مورد بررسي قرار گرفته است و عوامل موثر بر اين خروجي ها همچون جريان آستانه و تلفات اپتيكي بيان شده است. در نهايت با استفاده از طيف هاي ديود ليزري طول كاواك ليزر محاسبه شده است. ساختار ديود ليزري از ۵ لايه رونشستي توسط دستگاه LPE تهيه شده است كه ضخامت لاية مياني يا لاية فعال برابر ۰۵/۰ ميكرون مي باشد. چگالي ناخالصي توسط دستگاه SIMS مورد بررسي قرار گرفته است كه نشان مي دهد چگالي ناخالصي در عرض لايه رونشستي كاملاً يكنواخت است و ضخامت لايه ها از ۸ ميكرون تا ۰۵/۰ ميكرون به وسيله دستگاه AFM اندازه گيري شده است. شدت جريان آستانه در حدود A/cm2 70 براي تراشه اي به طول و عرض ۲۰۰*۳۰۰ ميكرون محاسبه شده است. مدهاي ظاهر شده در شدت جريان بالاتر از آستانه، Ith ، كاملاً مشهود است كه نشان مي دهد ديود ساخته شده پرتو ليزري از خود تابش مي كند. در نهايت با استفاده از رابطه  طول كاواك براي طيف‌هاي به دست آمده محاسبه شده كه مقدار ۲۰۶ ميكرون به دست آمده است كه با مقدار تجربي ۶% خطا وجود دارد. …

این محصول “ارتباط بين طيف خروجي و كاواك در ليزر نيمه هادي ۱۱۷ ص – ورد  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

دانلود تحقیق کامل درمورد به دست آوردن معادله بهینه بین خواص کیفی نخ با عیوب آن

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، دانلود تحقیق کامل درمورد به دست آوردن معادله بهینه بین خواص کیفی نخ با عیوب آن ، این محصول" دانلود تحقیق کامل درمورد به دست آوردن معادله بهینه بین خواص کیفی نخ با عیوب آن "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *