خانه / گوناگون / ارزيابي اقتصادي ايجاد مجتمع توليدي آب معدني فريدونشهر اصفهان

ارزيابي اقتصادي ايجاد مجتمع توليدي آب معدني فريدونشهر اصفهان

دانلود رایگان ارزيابي اقتصادي ايجاد مجتمع توليدي آب معدني فريدونشهر اصفهان ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ ارزيابي اقتصادي ايجاد مجتمع توليدي آب معدني فريدونشهر اصفهان “را از یاهو مارکت دانلود نمایید.

ارزيابي اقتصادي ايجاد مجتمع توليدي آب معدني فريدونشهر اصفهان

ارزيابي-اقتصادي-ايجاد-مجتمع-توليدي-آب-معدني-فريدونشهر-اصفهانهدف اصلي از اين مطالعه بررسي توجيه مالي – اقتصادي ايجاد مجتمع توليدي آب معدني فرويدنشهراصفهان ميباشد. در واقع اين مجتمع در راستاي مجوز شماره ۱۵۵۴۱۱۲۰ اداره كل سازمان صنايع و معادن استاناصفهان تعريف شده است. اين مجتمع ترجيحا در يكي از شهركها و يا نواحي صنعتي، با رعايت ضوابط و مقرراتمربوطه توسط شركت عمران زايندهرود احداث خواهد شد.توليد آب معدني در رده چهاررقمي (ISIC بر اساس طبقهبندي كليه فعاليتهاي اقتصادي سازمان ملل متحد ( ۱۱۵۵۶ بوده و در رده دو رقمي ( ۱۵ )، در رديف توليد صنايع غذايي و آشاميدني طبقهبندي مي- ،ISIC داراي كدشود. بنابراين در طبقهبندي كلي اين فعاليت جزء فعاليتهاي صنعتي بشمار ميرود.صنعت آب معدني در ايران تا اواخر دهه ۷۰ با نگاهي صادراتي فعاليت ميكرد، اما از آن تاريخ به بعدتوليدكنندگان، بازارهاي داخلي را مورد هدف قرار دادند و در توجيه اين اقدام افزايش هزينههاي توليد و حمل ونقل را از موانع صادرات عنوان ميكردند. اين در حالي است كه تعداد واحدهاي بسته بندي آب تقريبا به دليل نوپابودن بشدت در حال افزايش است و در آينده نزديك ممكن است كه بازارهاي داخلي اشباع گردد. بنابراين وجودكشورهاي كم آب در همسايگي ايران ميتواند اهرمي براي توسعه بازارهاي اين صنعت تلقي شود. كارشناسانصنعتي معتقدند در غير اين صورت صنعت بستهبندي آب نيز به سرنوشت ديگر صنايعي كه با كمترين ظرفيت كارمي كنند، دچار خواهد شد.

دانلود فایل

این محصول ارزشمند “ارزيابي اقتصادي ايجاد مجتمع توليدي آب معدني فريدونشهر اصفهان  “توسط پورتال  یاهو مارکت  جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

نظرات خود را در قسمت درج نظر ثبت کنید

منبع: یاهو مارکت

مطلب پیشنهادی

دانلود تحقیق تناسب طلایی و کاربرد های ان

دانلود رایگان دانلود تحقیق تناسب طلایی و کاربرد های ان ، این محصول ارزشمند " دانلود تحقیق تناسب طلایی و کاربرد های ان "را از یاهومارکت دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *