خانه / فنی و مهندسی / ارزیابی عملکرد زنجیره تامین با رویکرد ترکیبی DEA کراندار فازی (مطالعه موردی صنعت قطعه سازی خودرو)

ارزیابی عملکرد زنجیره تامین با رویکرد ترکیبی DEA کراندار فازی (مطالعه موردی صنعت قطعه سازی خودرو)

دانلود رایگان ارزیابی عملکرد زنجیره تامین با رویکرد ترکیبی DEA کراندار فازی (مطالعه موردی صنعت قطعه سازی خودرو) ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” ارزیابی عملکرد زنجیره تامین با رویکرد ترکیبی DEA کراندار فازی (مطالعه موردی صنعت قطعه سازی خودرو) “را از yahoo-market دانلود نمایید.


۱۶ صفحه pdf چکیده مقاله: در این مقاله یک مدل نوین تحلیل پوششی داده های کراندار فازی ارایه شد که علاوه بر اینکه کاربر را قادر می سازد تا کارایی واحد های تصمیم گیری را با در نظر گرفتن داده های غیر دقیق شناسایی کند، جواب های حاصل از حل مدل دارای دقت بالاتری است و نتایج سودمند تری را در اختیار تصمیم گیرندگان برای بهره برداری هرچه بهتر امکانات و سرمایه های موجود واحد مربوطه قرار می دهد.کاربرد پذیری مدل پیشنهادی در یک مطالعه موردی شرکت پیشرو پلیمر طبرستان برای ارزیابی ۱۰ واحد تصمیم گیری که تامین کنندگان شرکت می باشند مورد بررسی قرار گرفته است. این ایده بر پایه ی تبدیل مدل DEA فازی به مدل های قطعی DEA به وسیله ی α- برش ها انجام گرفته است. با استفاده از روش α- برش مدل DEA کراندار فازی را به دو مساله برنامه ریزی خطی قطعی تبدیل کردیم. در نتیجه ی این عمل توسط یکی از این مدل ها یک کران بالا و توسط مدل دیگر یک کران پایین برای کارایی DMU ها به دست می آید. به دلیل کاربرد زیاد اعداد فازی مثلثی ، در این مقاله داده های ورودی و خروجی به صورت اعداد فازی مثلثی، در نظر گرفته شده اند. رتبه بندی و …

این محصول “ارزیابی عملکرد زنجیره تامین با رویکرد ترکیبی DEA کراندار فازی (مطالعه موردی صنعت قطعه سازی خودرو)  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

پاورپوینت درباره گزارشکار عملیات زراعی

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، پاورپوینت درباره گزارشکار عملیات زراعی ، این محصول" پاورپوینت درباره گزارشکار عملیات زراعی "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *