خانه / کامپیوتر و IT / الگوریتم ذره-سلول برای معماری های کامپیوتر نو ظهور

الگوریتم ذره-سلول برای معماری های کامپیوتر نو ظهور

دانلود رایگان الگوریتم ذره-سلول برای معماری های کامپیوتر نو ظهور ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ الگوریتم ذره-سلول برای معماری های کامپیوتر نو ظهور “را از یاهو مارکت دانلود نمایید.

الگوریتم ذره-سلول برای معماری های کامپیوتر نو ظهور

الگوریتم-ذره-سلول-برای-معماری-های-کامپیوتر-نو-ظهوردر این مقاله الگوریتم های ذره- سلول برای معماری های نوظهور را طراحی کرده ایم. این الگوریتم یک رویکرد مشترک را با استفاده از کاشی ریز دانه، اما با پیاده سازی های مختلف بسته به معماری را به اشتراک می گذارد.در GPU، دو پیاده سازی مختلف وجود داشت، یکی با عملیات اتمی و دیگری بدو ن برخورداری از هیچ داده ای و با استفاده از CUDA C و فرترن.در این طراحی افزایش سرعت ۵۰ برابری در مقایسه با یک پردازنده تک هسته ای Core i7 اینتل به دست آمده است. همچنین یک پیاده سازی برای پردازنده های چند هسته ای سنتی وجود دارد که با استفاده از این کتابخانه، بهره وری موازی بالایی به دست آمد. ما باور داریم که این رویکرد باید برای طرح های در حال ظهور دیگر مانند کمک پردازنده اینتل فی از معماری MIC اینتل نیز به کار گرفته شود.

دانلود فایل

این محصول ارزشمند “الگوریتم ذره-سلول برای معماری های کامپیوتر نو ظهور  “توسط پورتال  یاهو مارکت  جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

نظرات خود را در قسمت درج نظر ثبت کنید

منبع: یاهو مارکت

مطلب پیشنهادی

پروژه رشته برق و الکترونیک – ماشین حساب با صفحه لمسی Touch Screen

دانلود رایگان پروژه رشته برق و الکترونیک - ماشین حساب با صفحه لمسی Touch Screen ، این محصول ارزشمند " پروژه رشته برق و الکترونیک - ماشین حساب با صفحه لمسی Touch Screen "را از یاهومارکت دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *