خانه / فنی و مهندسی / بررسی تأثیر نظام کنترل مدیریت بر عملکرد کارکنان شرکت بهره برداری نفت و گاز

بررسی تأثیر نظام کنترل مدیریت بر عملکرد کارکنان شرکت بهره برداری نفت و گاز

دانلود رایگان بررسی تأثیر نظام کنترل مدیریت بر عملکرد کارکنان شرکت بهره برداری نفت و گاز ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” بررسی تأثیر نظام کنترل مدیریت بر عملکرد کارکنان شرکت بهره برداری نفت و گاز “را از yahoo-market دانلود نمایید.


بخشی از چکیده :   هدف از این پژوهش بررسی تأثیر نظام کنترل مدیریت بر عملکرد کارکنان شرکت بهره برداری نفت و گاز   است. این پژوهش از لحاظ هدف کاربردی و از نوع توصیفی – همبستگی است. قلمرو زمانی این پژوهش سال ۱۳۹۳-۱۳۹۲، و قلمرو مکانی آن شرکت بهره برداری نفت و گاز   است. که از ۶۰۰۰ نفر تعداد کارکنان این شرکت، حجم نمونه با استفاده از فرمول کوکران ۳۶۲ نفر برآورد گردید به روش نمونه‌گیری تصادفی ساده انتخاب شدند. نتایج پژوهش حاکی از پذیرش وجود رابطه بین نظام کنترل مدیریت و عملکرد کارکنان بود. همچنین رابطه نظام کنترل مدیریت با قابلیت اعتماد کارکنان، نگرش کارکنان، کیفیت کار کارکنان، ابتکار عمل کارکنان، قضاوت کارکنان، همکاری کارکنان، کمیت کار کارکنان، امنیت کارکنان، یادگیری و توسعه شخصی کارکنان، شخص کارکنان، رهبری پذیرفته شد. بخشی از مقدمه :  اگر شما كارمند يك سازمان باشيد و به اطرافتان نگاه كنيد به راحتي می‌توانید افرادي را بینید كه بيكارند بدون اينكه در طول روز كار مفيدي انجام دهند حقوق خود را دريافت می‌کنند. بی‌درنگ در ذهن شما سؤالاتی مطرح م …

این محصول “بررسی تأثیر نظام کنترل مدیریت بر عملکرد کارکنان شرکت بهره برداری نفت و گاز  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

دانلود مقاله انواع نانوکامپوزیت ها و کاربرد آنها در صنایع هوا و فضا

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، دانلود مقاله انواع نانوکامپوزیت ها و کاربرد آنها در صنایع هوا و فضا ، این محصول" دانلود مقاله انواع نانوکامپوزیت ها و کاربرد آنها در صنایع هوا و فضا "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *