خانه / فنی و مهندسی / بررسی و اولویت بندی ریسکهای زنجیره تامین در شرکتهای مستقر در منطقه آزاد انزلی

بررسی و اولویت بندی ریسکهای زنجیره تامین در شرکتهای مستقر در منطقه آزاد انزلی

دانلود رایگان بررسی و اولویت بندی ریسکهای زنجیره تامین در شرکتهای مستقر در منطقه آزاد انزلی ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” بررسی و اولویت بندی ریسکهای زنجیره تامین در شرکتهای مستقر در منطقه آزاد انزلی “را از yahoo-market دانلود نمایید.


۱۳ صفحه pdf چکیده مقاله: در دنیای رقابتی کنونی، مدیریت زنجیره تأمین یکی از مسائل اساسی پیش روی بنگاه های اقتصادی است که تمامی فعالیتهای سازمان را به منظور تولید محصولات و ارائه خدمات مورد نیاز تحت تأثیر قرار می دهد. هدف از این پژوهش، بررسی و اولویت بندی ریسک های زنجیره تأمین در شرکت های مستقر در منطقه آزاد انزلی می باشد. این پژوهش بر حسب هدف، کاربردی و از نظر روش اجرا، توصیفی پیمایشی می باشد. جامعه آماری تحقیق حاضر شرکت های تولیدی منطقه آزاد واقع در شهرک صنعتی حسن رود انزلی است که پس از تهیه پرسشنامه اولیه و بررسی روایی و پایایی آن، داده های حاصل از جمع آوری ۳۲ پرسشنامه توسط نرم افزار SPSS آزمون شدند. از نتایج آزمون t تک نمونه ای مشخص گشت که ریسک تامین، ریسک تقاضا، ریسک محیطی، ریسک عملیاتی از ریسکهای مؤثر بر زنجیره تامین می باشند و با استفاده از نتایج آزمون فریدمن اولویت بندی عوامل به شرح زیر مشخص شد: ریسک تامین، ریسک محیطی، ریسک تقاضا و ریسک عملیاتی. …

این محصول “بررسی و اولویت بندی ریسکهای زنجیره تامین در شرکتهای مستقر در منطقه آزاد انزلی  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

دانلود مقاله انواع نانوکامپوزیت ها و کاربرد آنها در صنایع هوا و فضا

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، دانلود مقاله انواع نانوکامپوزیت ها و کاربرد آنها در صنایع هوا و فضا ، این محصول" دانلود مقاله انواع نانوکامپوزیت ها و کاربرد آنها در صنایع هوا و فضا "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *