خانه / علوم پزشکی / برسی حوادث شغلی و بررسی ضریب تکرار حادثه و ضریب شدت حادثه و شاخص تی ایمن

برسی حوادث شغلی و بررسی ضریب تکرار حادثه و ضریب شدت حادثه و شاخص تی ایمن

دانلود رایگان برسی حوادث شغلی و بررسی ضریب تکرار حادثه و ضریب شدت حادثه و شاخص تی ایمن ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” برسی حوادث شغلی و بررسی ضریب تکرار حادثه و ضریب شدت حادثه و شاخص تی ایمن “را از yahoo-market دانلود نمایید.


حوادث یکی از مهمترین علل مرگ و میر و زیان های مالی هستند. پیشگیری از حادثه از دیدگاه انسانی، قانونی و اقتصادی برای هر فرد، هر سازمان و هر جامعه اهمیت دارد. در واقع باید گفت که به سه دلیل عمده باید به ایمنی اهمیت داده شود : ۱-دست رفتن جان انسان ها و یا اسیب انها در نظر هیچ کسی پسندیده و اخلاقی نیست. ۲-جامعه و نیز مقامات قانونی انتظار دارند که همه کارها ایمن و بدون خطر باشند. ۳-ایمنی سود اقتصادی به دنبال دارد. ۶-۲: ایمنی و حادثه هرگاه بهداشت در یک مفهوم ساده و کاربردی به صورت پیشگیری از بیماری تعریف شود انگاه ایمنی را میتوان به معنای پیشگیری از حادثه در نظر گرفت. به سخن دیگر کار ایمنی همان پیشگیری از حادثه است. بنابراین درک پدیده حادثه بسیار اهمیت دارد. حادثه حادثه عبارت است از یک رویداد برنامه ریزی نشده و در نتیجه ناخواسته که موجب بروز زیان می شود. بیشتر حوادث بر اثر یک یا چند نارسایی در سامانه یا فرایند و یا در اثر تماس با یک منبع انرژی بروز می کند که بیشتر از استانه تحمل بدن (و یا هر ساختار دیگر) است. باید به این نکته توجه شود که زیان یک مفهوم گسترده است و ممکن است حالت های گ …

این محصول “برسی حوادث شغلی و بررسی ضریب تکرار حادثه و ضریب شدت حادثه و شاخص تی ایمن  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

پاورپوینت درباره اسکیزوفرنی

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، پاورپوینت درباره اسکیزوفرنی ، این محصول" پاورپوینت درباره اسکیزوفرنی "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *