خانه / برنامه نویسی ، سورس ، پروژه / به کمک امکانات simulink یک خط ارسال و دریافت مخابراتی با کانال فیدینگ ریلی و رایس و نویز گوسی سفید ببندید و احتمال خطای مدولاسیون های مختلف را در کانال فیدینگ با شرایط مختلف استخراج و با کانال AWGN مقایسه نمایید.

به کمک امکانات simulink یک خط ارسال و دریافت مخابراتی با کانال فیدینگ ریلی و رایس و نویز گوسی سفید ببندید و احتمال خطای مدولاسیون های مختلف را در کانال فیدینگ با شرایط مختلف استخراج و با کانال AWGN مقایسه نمایید.

دانلود رایگان به کمک امکانات simulink یک خط ارسال و دریافت مخابراتی با کانال فیدینگ ریلی و رایس و نویز گوسی سفید ببندید و احتمال خطای مدولاسیون های مختلف را در کانال فیدینگ با شرایط مختلف استخراج و با کانال AWGN مقایسه نمایید. ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” به کمک امکانات simulink یک خط ارسال و دریافت مخابراتی با کانال فیدینگ ریلی و رایس و نویز گوسی سفید ببندید و احتمال خطای مدولاسیون های مختلف را در کانال فیدینگ با شرایط مختلف استخراج و با کانال AWGN مقایسه نمایید. “را از yahoo-market دانلود نمایید.


عنوان پروژه: به کمک امکانات simulink یک خط ارسال و دریافت مخابراتی با کانال فیدینگ ریلی و رایس و نویز گوسی سفید ببندید و احتمال خطای مدولاسیون های مختلف را در کانال فیدینگ با شرایط مختلف استخراج و با کانال AWGN مقایسه نمایید.   مقدمه : ابتدا یک فایل سیمولینک از منوی فایل matlab گزینه new و بعد model را انتخاب نمایید تا یک پروژه جدید سیمولینک بدون نام ایجاد شود. در پروژه سیمولینک ایجاد شده منوی view گزینه library browser را انتخاب نموده تا کتابخانه سیمولیک library Simulink browser باز شود. در این کتابخانه انواع بلوکها از تمامی رشته ها و گرایشها موجود می باشد که دراین پروژه از بلوک communications blockset استفاده شده است . در ابتدای کار با شبیه سازی مطلب بهتر است که ابتدا بلوک هایی که از آنها می خواهیم استفاده کنیم به طرز کامل شناسایی کنیم و پارامترهای آن را در بیاوریم چون مهمترین بخش شبیه سازی کار با بلوک ها می باشد . ابتدا به یک منبع مولد تولید رشته بیت نیاز داریم که ما در این پروژه از بلوک منبع برنولی باینری استفاده کرده ایم . بلوک مولد رشته بیت : در شبیه سازی ما به جای م …

این محصول “به کمک امکانات simulink یک خط ارسال و دریافت مخابراتی با کانال فیدینگ ریلی و رایس و نویز گوسی سفید ببندید و احتمال خطای مدولاسیون های مختلف را در کانال فیدینگ با شرایط مختلف استخراج و با کانال AWGN مقایسه نمایید.  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

راهنمای استفاده از مطلب

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، راهنمای استفاده از مطلب ، این محصول" راهنمای استفاده از مطلب "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *