خانه / عمران / تأثیر گسترش تنش و تغییر مکان بستر دریا ناشی از امواج ثقلی بر روي شمع

تأثیر گسترش تنش و تغییر مکان بستر دریا ناشی از امواج ثقلی بر روي شمع

دانلود رایگان تأثیر گسترش تنش و تغییر مکان بستر دریا ناشی از امواج ثقلی بر روي شمع ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ تأثیر گسترش تنش و تغییر مکان بستر دریا ناشی از امواج ثقلی بر روي شمع “را از یاهو مارکت دانلود نمایید.

تأثیر گسترش تنش و تغییر مکان بستر دریا ناشی از امواج ثقلی بر روي شمع

تأثیر-گسترش-تنش-و-تغییر-مکان-بستر-دریا-ناشی-از-امواج-ثقلی-بر-روي-شمع تأثير گسترش تنش و تغيير مكان بستر دريا ناشي از امواج ثقلي بر روي شمع  Fulltext  نويسند‌گان: [ علي عباسي ] – دانشجوي كارشناسي ارشد دانشكده مهندسي عمران دانشگاه تهران[ بهروز گتميري ] – استاد دانشكده مهندسي عمران دانشگاه تهران خلاصه مقاله: تا به اكنون تحقيقات مختلفي در حوضه گسترش تنش و همچنين اندركنش آب و خاك بستر دريا ناشي از امواج ثقلي انجام شده است كه شامل راه حل هاي تحليلي، روش هاي عددي و همچنين نتايج آزمايشگاهي ميباشد. در اين حوضه به بررسي گسترش تنش و توزيع فشار آب حفره اي و تغيير مكان بستر دريا پرداخته شده است. كه اكثراً بدون حضور يك سازه در مجاورت خاك مي باشد.طبعاً وجود سازه در مجاورت خاك باعث تغيير الگوي تنش و تغيير مكان ناشي از گذر امواج در خاك مجاور آن خواهد شد. در اين تحقيق سعي شده است باتوجه به حضور شمع درون خاك اثرات اين نوع تنش بر روي شمع با استفاده از روابط تحليلي و روش اجزاء محدود مورد بررسي قرار گيرد. اين اثرات شامل افزايش تغيير مكان افقي ،لنگر و برش در شمع خواهد بود. طبعات اين پديده تأثير مستقيمي در باربري جانبي شمع در برابر نيروهاي افقي دارد كلمات كليدي: امواج دريا،تنش و تغيير مكان،بستر دريا،باربري جانبي شمع

دانلود فایل

این محصول ارزشمند “تأثیر گسترش تنش و تغییر مکان بستر دریا ناشی از امواج ثقلی بر روي شمع  “توسط پورتال  یاهو مارکت  جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

نظرات خود را در قسمت درج نظر ثبت کنید

منبع: یاهو مارکت

مطلب پیشنهادی

اجرای قالب‌های لغزنده درعمران

دانلود رایگان اجرای قالب‌های لغزنده درعمران ، این محصول ارزشمند " اجرای قالب‌های لغزنده درعمران "را از یاهومارکت دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *