خانه / علوم انسانی / تحقيق مدیریت تولید در صنایع كوچك ۱۵ ص – ورد

تحقيق مدیریت تولید در صنایع كوچك ۱۵ ص – ورد

دانلود رایگان تحقيق مدیریت تولید در صنایع كوچك ۱۵ ص – ورد ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” تحقيق مدیریت تولید در صنایع كوچك ۱۵ ص – ورد “را از yahoo-market دانلود نمایید.


مدیریت تولید در صنایع كوچك یكی از مهمترین نقطه قوتهای صنایع كوچك استعداد بالقوه آنها در برقراری رابطه بین تولیدات بخش كشاورزی و بخش صنعت است . صنایع كوچك در هر دو زمینه فراورده‏سازی محصولات كشاورزی و تولید ماشین‏آلات و وسایل موردنیاز برای استفاده در بخش كشاورزی سهم مهمی را ایفا می‏كند . مهمترین مسئله كشورهای جهان سوم، بیكاری و افزایش مهاجرت روستاییان به شهرهاست . لذا برنامه‏ها و سیاستهای صنعتی باید در راستای كاهش بیكاری و بهبود وضع اكثریت مردم باشد . با توجه به این هدف اولا فرصتهای اشتغال باید در مناطق روستایی و شهرهای كوچك به وجود آید، ثانیا این فرصتها به طور متوسط باید به اندازه كافی ارزان باشد، ثالثا با توجه به این كه جمعیت كشورهای در حال توسعه از آموزش كافی برخوردار نیست و نرخ بیسوادی بالاست، روشهای تولید باید نسبتا ساده باشد . رابعا روشهای تولید باید به صورتی باشد كه از منابع محلی استفاده كند و در نهایت اهداف فوق ا …

این محصول “تحقيق مدیریت تولید در صنایع كوچك ۱۵ ص – ورد  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

دانلود پاورپوینت حقوق و جرایم سایبری – ۴۸ اسلاید

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، دانلود پاورپوینت حقوق و جرایم سایبری - 48 اسلاید ، این محصول" دانلود پاورپوینت حقوق و جرایم سایبری - 48 اسلاید "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *