خانه / علوم انسانی / تحقیق ارزیابی فعالیت های یونیسف در بم و زرند در ارتباط با مراکز دوستدار کودک ۶۰ ص – ورد

تحقیق ارزیابی فعالیت های یونیسف در بم و زرند در ارتباط با مراکز دوستدار کودک ۶۰ ص – ورد

دانلود رایگان تحقیق ارزیابی فعالیت های یونیسف در بم و زرند در ارتباط با مراکز دوستدار کودک ۶۰ ص – ورد ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” تحقیق ارزیابی فعالیت های یونیسف در بم و زرند در ارتباط با مراکز دوستدار کودک ۶۰ ص – ورد “را از yahoo-market دانلود نمایید.


در بامداد دی ماه سال ۱۳۸۲ زلزلة ویرانگری به قدرت ۵/۶ ریشتر شهر بم و روستاهای اطراف را لرزاند و آسیب های فراوانی به منابع انسانی و مادی وارد ساخت. بر اساس گزارشهای دولتی حدود ۰۰۰/۳۱ نفر کشته، ۰۰۰/۳۰ نفر مجروح و ۸۵ درصد ساختمان ها تخریب و حدود ۷۵۰۰۰ نفر بی خانمان شدند. کودکان به علت آسیب پذیری خود، زیانهای بیشتری را متحمل شدند. از حدود ۳۲۰۰۰ دانش آموز ۱۰۰۰۰۰ نفر از بین رفتند و ۲۰۰۰۰ نفر خانواده، ۱۸۰۰ نفر پدر و مادر و ۵۰۰۰ نفر یکی از والدین خود را از دست دادند. حدود ۹۰ درصدمدارس (۳۱ مدرسه) تخریب شد و بقیه نیز قابل استفاده نبود. از ۳۴۰۰۰ معلم حدود ۱۲۰۰ نفر کشته شدند.[۱] به این ترتیب در چند ثانیه ، شهر به ویرانه ای با هزاران کشته ، مجروح و بی خانمان تبدیل شد. [۱] – منبع آمارها گزارش اکو و سایر منابع یونیسف بر اساس آمارهای دیگر تعداد کل دانش آموزان ۶۶۰۰۰ نفر بود که ۱۲۰۰۰ نفر کشته ، ۲۷۰۰۰ نفر م …

این محصول “تحقیق ارزیابی فعالیت های یونیسف در بم و زرند در ارتباط با مراکز دوستدار کودک ۶۰ ص – ورد  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

تحقیق در مورد اثبات عسر و حرج زوجه با استناد به عرف

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، تحقیق در مورد اثبات عسر و حرج زوجه با استناد به عرف ، این محصول" تحقیق در مورد اثبات عسر و حرج زوجه با استناد به عرف "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *