خانه / علوم انسانی / تحقیق تجارت الكترونيك و موانع اجرايي قانون آن در ايران ۱۹۷ ص – ورد

تحقیق تجارت الكترونيك و موانع اجرايي قانون آن در ايران ۱۹۷ ص – ورد

دانلود رایگان تحقیق تجارت الكترونيك و موانع اجرايي قانون آن در ايران ۱۹۷ ص – ورد ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” تحقیق تجارت الكترونيك و موانع اجرايي قانون آن در ايران ۱۹۷ ص – ورد “را از yahoo-market دانلود نمایید.


در سال‌هاي اخير عرف معمول دانشكده‌هاي حقوق اينگونه بوده است كه معمولاً دانشجويان سعي در انتخاب موضوعاتي دارند كه از نظر منبع‌ و مأخذ  تحقيقاتي دچار مشكل نباشند و اينگونه موضوعات نيز معمولاً موضوعاتي با سابقه طولاني مي‌باشند كه به قدر كافي بر روي آن تحقيق و مطالعه شده است اما نگارنده تلاش نموده است  تا با انتخاب موضوعي نو و تازه از تكرار مكررات و دور باطلي كه بعضي از دانشجويان در آن گرفتار آمده‌اند پرهيز شود. علاقه وافر و توصيه استاد مشاور به تحقيق در يك عرصه نو و جديد حقوقي و تذكرات به جاي ايشان درباره اهميت نقش تجارت الكترونيك در اقتصاد و لزوم شناسايي موانع آن بنده را بر آن داشت تا مقولة «تجارت الكترونيك و موانع اجرايي قانون آن در ايران» را به عنوان موضوع پروژه تحقيقاتي خود برگزينم. «عرصه‌هاي نوين معمولاً از قانونمندي لازم برخو …

این محصول “تحقیق تجارت الكترونيك و موانع اجرايي قانون آن در ايران ۱۹۷ ص – ورد  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

تحقیق زندگينامه کار آفرین موفق بيل گيتس

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، تحقیق زندگينامه کار آفرین موفق بيل گيتس ، این محصول" تحقیق زندگينامه کار آفرین موفق بيل گيتس "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *