خانه / علوم انسانی / تحقیق تعديل ناسازگاري از طريق يادگيري در تصميم گيري گروهي ۲۵ ص – ورد

تحقیق تعديل ناسازگاري از طريق يادگيري در تصميم گيري گروهي ۲۵ ص – ورد

دانلود رایگان تحقیق تعديل ناسازگاري از طريق يادگيري در تصميم گيري گروهي ۲۵ ص – ورد ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” تحقیق تعديل ناسازگاري از طريق يادگيري در تصميم گيري گروهي ۲۵ ص – ورد “را از yahoo-market دانلود نمایید.


خلاصه: از تصميم گيري گروهي، به دليل محدوديت پايه هاي اطلاعاتي و دانش فردي يا به دليل قانون تصميم ، يك تصميم گيرند. به تنهايي ممكن است توانايي ارزيابي آلترناتيوهاي انتخابي رانداشتند. اين شرايط مي تواند به ناسازگاري در نقطه تصميم گيري گروهي منجر شد و اين ناسازگاري ها تحت رويكرد هاي موجود به دشواري تعديل مي گردند. بر مبناي Rough set theory ، ما رويكرد جديدي را پيشنهاد مي‌دهيم كه ۲ نوع تكنيك يادگيري را همگرا مي كند. اين رويكرد ابتدا يك رويه يادگيري ماشيني رابكار ميگيرد كه آلترناتيوهاي ممكن را از تصميم گيرندگاني كه در حال حاضر در مجموعه جايگزين تصميم گيرنده داده شده نيستند، استخراج مي كند. در مرحله بعد اين رويكرد از يك مدل يادگيري دانش گروهي براي تعيين مقادير خصوصيت متناظر با آن آلترناتويهايي كه جديداً يادگرفته شده اند در استخدام سازگار گروهي، استفاده مي كند. …

این محصول “تحقیق تعديل ناسازگاري از طريق يادگيري در تصميم گيري گروهي ۲۵ ص – ورد  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

تحقیق و بررسی در مورد سوفسطائیان ۱۱ ص

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، تحقیق و بررسی در مورد سوفسطائیان 11 ص ، این محصول" تحقیق و بررسی در مورد سوفسطائیان 11 ص "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *