خانه / فنی و مهندسی / تحقیق درباره بررسی اجمالی مزایای پولکی کردن دانه ذرت

تحقیق درباره بررسی اجمالی مزایای پولکی کردن دانه ذرت

دانلود رایگان تحقیق درباره بررسی اجمالی مزایای پولکی کردن دانه ذرت ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” تحقیق درباره بررسی اجمالی مزایای پولکی کردن دانه ذرت “را از yahoo-market دانلود نمایید.


فرمت فایل : word  (لینک دانلود پایین صفحه) تعداد صفحات ۱۰ صفحه               – بررسی مزایای فنی از دیرباز در مملکت ما روشهایی برای بالا بردن ارزش کیفی (up grading) دانه های غلات ، به خصوص جو وذرت به کار گرفته شده که ساده ترین و آشناترین آنها استفاده از آسیاب برای خرد کردن دانه ها بوده است. شاید اولین سامانه پولکی کردن دانه های غلات (فقط جو) به طریق غلطکی را بتوان در چیدمان ماشین آلات کارخانه خوراک دام وابسته به مجتمع گوشت زیاران یافت که توسط امریکائیها آورده شده بود، لیکن به دلیل  نبود شناخت کافی از ماهیت کاری دستگاه و همینطور تاثیری که در تغذیه دامهای پرواری داشته است، متروک مانده و از خط خارج گردیده بود. پولکی کردن فرایندی است که طی آن ضخامت دانه کم شده و سطح آن افزایش پیدا می کند. این مسئله موجب می شودتا سطح تماس دانه با آنزیمهای گوارشی بیشتر شده و بر همین اساس قابلیت هضم آن (digestibility) افزایش یابد. به دلیل وجود بخار در سیستم، دانه ها نرم شده و میزان آرد شدگی آن در فرایندهای بعدی مخصوصا” در سیستم تغذیه با جیره های کاملا …

این محصول “تحقیق درباره بررسی اجمالی مزایای پولکی کردن دانه ذرت  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

تاريخچه ايي مختصر از منبر

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، تاريخچه ايي مختصر از منبر ، این محصول" تاريخچه ايي مختصر از منبر "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *