خانه / علوم پزشکی / تحقیق درباره تمرین در ارتفاع و سازگاری های سیستم قلبی عروقی

تحقیق درباره تمرین در ارتفاع و سازگاری های سیستم قلبی عروقی

دانلود رایگان تحقیق درباره تمرین در ارتفاع و سازگاری های سیستم قلبی عروقی ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” تحقیق درباره تمرین در ارتفاع و سازگاری های سیستم قلبی عروقی “را از yahoo-market دانلود نمایید.


فرمت فایل word: ( لینک دانلود پایین صفحه) تعداد صفحات : ۲۶ صفحه           مقدمه : به هنگام تمرین در ارتفاع و سازگاری ها و پاسخ های فیزیولوژیکی چندین عامل در نظر گرفته می شود که اولین و مهمترین آنها درجه یا وسعت هایپوکسی می باشد(۱ ). با صعود کردن به ارتفاع بالاتر مقدار اکسیژن در محیط جو یا تنفس کاهش پیدا می کند (PIO2) در ارتفاع پایین اشباع اکسیژن شریانی ( SaO2 ) در حالت استراحت عموماً به نحو مطلوبی حفظ می شود، و بنابراین اختلال ناچیزی در هموستاز ایجاد می شود . با این وجود با صعود به ارتفاعات متوسط ( بالاتر از ۳۰۰ متر یا ۸۰۰ فوت) به مقدار جرئی کاهش اشباع اکسیژن شریانی از ۹۵% به ۹۲% مشاهده می شود و فشار اکسیژن جو به ۱۱۰ در مقایسه با ۱۵۹ میلیمتر جیوه سطح دریا کاهش می یابد و در ارتفاعات بالاتر از ۵۰۰۰ متر فشار اکسیژن جو به ۸۵ میلیمتر جیوه و کاهش اشباع اکسیژن به ۸۰% یا پایین تر کاهش می یابد، این کاهش در فشار اکسیژن دم منجر به کاهش اشباع اکسیژن شریانی در ارتفاعات بالا و اختلال در هموستاز می شود . در نتیجه شماری از سازگاری های فیزیولوژیکی و متابولیکی جهت …

این محصول “تحقیق درباره تمرین در ارتفاع و سازگاری های سیستم قلبی عروقی  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

دانلودتحقیق درمورد پروتئین سازی

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، دانلودتحقیق درمورد پروتئین سازی ، این محصول" دانلودتحقیق درمورد پروتئین سازی "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *