خانه / علوم انسانی / تحقیق درباره ضرورت مهندسي فرهنگي ورزش و تربيت بدني در ايران

تحقیق درباره ضرورت مهندسي فرهنگي ورزش و تربيت بدني در ايران

دانلود رایگان تحقیق درباره ضرورت مهندسي فرهنگي ورزش و تربيت بدني در ايران ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” تحقیق درباره ضرورت مهندسي فرهنگي ورزش و تربيت بدني در ايران “را از yahoo-market دانلود نمایید.


فرمت فایل : word  (لینک دانلود پایین صفحه) تعداد صفحات ۱۵ صفحه               مقدمه: به تحقيق، ورزش و تربيت بدني   در دنياي امروز با فرهنگ و هنجارهاي اجتماعي داراي تعامل و ارتباط مستقيم بوده و بازتاب فرهنگ اجتماعي در جوامع جديد مي ‌ باشد. اما فرايند ورزش و تربيت بدني در ايران و جهان به لحاظ ساختاري و كاركردي با چالش ‌ ها و ناهنجاري ‌ هاي چندي روبرو است. چالش ورزش و ارزش، چالش نظر و عمل، چالش قوانين و برنامه ‌ ها، چالش سياست ‌ ها و راهبردها، چالش شاخص ‌ هاي كمي و شاخص ‌ هاي كيفي، چالش اهداف و نتايج، چالش فرهنگ و رسانه، چالش علم و تحقيق، چالش ورزش قهرماني و همگاني، چالش ورزش بانوان، چالش ‌ هاي مديريتي و اجرايي و نظاير آنها در پيكره و روند ورزش و تربيت بدني در ايران به صورت آشكار و پنهان و خرد و كلان وجود دارد كه آينده ‌ نگري دستاوردها و اثربخشي جايگاه و نقش اين پديده جذاب و پرطرفدار را در ابعاد ملي و فراملي با موانع و تنگناهاي جدي مواجه مي ‌ سازد. يك ارزيابي برنامه ‌ اي و راهبردي از …

این محصول “تحقیق درباره ضرورت مهندسي فرهنگي ورزش و تربيت بدني در ايران  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

تحقیق در مورد مدلسازي اثرات معيارهاي ايمني ترافيک جاده اي

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، تحقیق در مورد مدلسازي اثرات معيارهاي ايمني ترافيک جاده اي ، این محصول" تحقیق در مورد مدلسازي اثرات معيارهاي ايمني ترافيک جاده اي "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *