خانه / علوم انسانی / تحقیق در مورد آشنايي با دستورالعمل ها و نحوه ارزشيابي كاركنان

تحقیق در مورد آشنايي با دستورالعمل ها و نحوه ارزشيابي كاركنان

دانلود رایگان تحقیق در مورد آشنايي با دستورالعمل ها و نحوه ارزشيابي كاركنان ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” تحقیق در مورد آشنايي با دستورالعمل ها و نحوه ارزشيابي كاركنان “را از yahoo-market دانلود نمایید.


لينک پرداخت و دانلود *پايين مطلب * فرمت فايل :Word ( قابل ويرايش و آماده پرينت ) تعداد صفحه۴۲ فهرست مطالب مقدمه   خلاصه طرح و چرخه مستمر ارزشيابي:   كاربرد نتايج ارزشيابي:   ب. تشخيص از طريق بروز لياقتهاي ويژه:   بدون شك نيروي انساني در هر سازمان جداي از حجم و اندازه آن بعنوان مؤثرترين و مهمترين عامل تعيين كننده در بقاء رشد و پويايي سازمان به شمار آمده و بزرگترين سرمايه و دارايي آن محسوب مي گردد.   لذا هر فرد در سازمان مربوطه براي پيشرفت و نيل به اهداف تعيين شده شغلي نياز به آگاهي از موقعيت خود دارد. اين آگاهي موجب مي شود كه او از نقاط قوت و ضعف عملكرد و رفتار خود مطلع گردد و تمهيدات لازم را براي اثربخشي بيشتر كوششهايش به كار برد. بديهي است كه عدم توجه دستگاه به احساسات، نيازها و عملكرد كاركنان صدمات جبران ناپذيري در ادامه انجام مأموريت و اهداف   …

این محصول “تحقیق در مورد آشنايي با دستورالعمل ها و نحوه ارزشيابي كاركنان  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

تحقیق و بررسی در مورد افسردگي ( روش تحقیق ) ۷۷ ص

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، تحقیق و بررسی در مورد افسردگي ( روش تحقیق ) 77 ص ، این محصول" تحقیق و بررسی در مورد افسردگي ( روش تحقیق ) 77 ص "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *