خانه / علوم انسانی / تحقیق در مورد اثرات اعتماد به نفس و ارتقاء بهداشتي رواني

تحقیق در مورد اثرات اعتماد به نفس و ارتقاء بهداشتي رواني

دانلود رایگان تحقیق در مورد اثرات اعتماد به نفس و ارتقاء بهداشتي رواني ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” تحقیق در مورد اثرات اعتماد به نفس و ارتقاء بهداشتي رواني “را از yahoo-market دانلود نمایید.


لينک پرداخت و دانلود *پايين مطلب * فرمت فايل :Word ( قابل ويرايش و آماده پرينت )   تعداد صفحه۴   اثرات اعتماد به نفس و ارتقاء بهداشتي رواني اعتماد به نفس نوعي باور است به خواستني بودن و تعلق داشتن و پذيرفته شدن . انسانها بر اساس اعتماد به نفس مي فهمند كه خواستني بوده و تعلق دارند ، مي توانند مشاركت كنند و اين امر به آنها كمك مي كند كه موفقيت بيافرينند و بر مشكلات فايق آيند و بگويند : « من قادرم » و « من مي توانم » . همين كه والدين براي فرزندنشان احترام قائل باشند ، به آنها كمك كرده اند تا خود آنها نيز به خودشان و سايرين احترام بگذراند . براي اين منظور راههاي گوناگون وجود دارد . يكي از بهترين آنها ، اطمينان خاطر بخشيدن است . اطمينان خاطر دادن با نشان دادن احترام شروع شد . همانگونه كه مي دانيم مردم همه مستحق احترام هستند . احترام به خود و احترام به ديگران پا به پاي يكديگر پيش مي روند . اين نكته هم در مورد همه از كوچك و بزرگ صحت دارد . گاهي بسياري از والدين تصور مي كنند كه به فرزند خود اطمينان خاطر مي دهند ، حال آنكه فقط آنها را تحسين مي كنند …

این محصول “تحقیق در مورد اثرات اعتماد به نفس و ارتقاء بهداشتي رواني  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

مبانی نظری و پیشینه تفکر استراتژیک و مزیت رقابتی (منبع محور)

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، مبانی نظری و پیشینه تفکر استراتژیک و مزیت رقابتی (منبع محور) ، این محصول" مبانی نظری و پیشینه تفکر استراتژیک و مزیت رقابتی (منبع محور) "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *