خانه / علوم انسانی / تحقیق در مورد ارتباط بين خواست‌ها و نيازها با امكانات و مقررات

تحقیق در مورد ارتباط بين خواست‌ها و نيازها با امكانات و مقررات

دانلود رایگان تحقیق در مورد ارتباط بين خواست‌ها و نيازها با امكانات و مقررات ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” تحقیق در مورد ارتباط بين خواست‌ها و نيازها با امكانات و مقررات “را از yahoo-market دانلود نمایید.


لينک پرداخت و دانلود *پايين مطلب * فرمت فايل :Word ( قابل ويرايش و آماده پرينت )   تعداد صفحه۶۹   كليات ارتباط بين خواست‌ها و نيازها با امكانات و مقررات: هر سازماني براي تنظيم و كنترل امور اقتصادي در كشورهاي جهان، مختلف است. به نحوي كه مسائلي در هندوستان، روسيه يا كشورهاي اروپايي و امريكاي شمالي، به ظاهر متفاوت به نظر مي‌رسد، معذالك شكي نيست كه بسياري از مسائل در كشورها با هم ارتباط و همبستگي دارد. مطالعه در مباني نيازها و انگيزه‌هاي انسان سابقه‌اي بس طولاني دارد. بيش از ۲۰۰ سال قبل، فلاسفه يونان اين نظريه را مطرح كردند كه انسان به دنبال كسب راحتي و خوشي و پرهيز از سختي و درد و رنج است. تا اوائل قرن هشتم ميلادي، تقريباً اين نظريه كه انسان آگاهانه به دنبال به حداكثر رساندن خوشي‌ها و رفاه و به حداقل رساندن درد و رنج است، مورد قبول دانشمندان مغرب زمين قرار داشت و به نظريه‌هاي عرفاني و معنوي مشرق‌زمين هم توجهي نشده بود. شناخت نيازهاي انسان از ديدگاه مذاهب مختلف كه بي‌ارزش معنوي انسان در كنار ارزش‌هاي مادي و دنيوي توجه قرار دا …

این محصول “تحقیق در مورد ارتباط بين خواست‌ها و نيازها با امكانات و مقررات  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

تحقیق و بررسی در مورد بابا طاهر عريان۲۰ ص

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، تحقیق و بررسی در مورد بابا طاهر عريان20 ص ، این محصول" تحقیق و بررسی در مورد بابا طاهر عريان20 ص "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *