خانه / فنی و مهندسی / تحقیق در مورد اطلاعات كلي و روش اجراي تعميرات اتومبیل

تحقیق در مورد اطلاعات كلي و روش اجراي تعميرات اتومبیل

دانلود رایگان تحقیق در مورد اطلاعات كلي و روش اجراي تعميرات اتومبیل ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” تحقیق در مورد اطلاعات كلي و روش اجراي تعميرات اتومبیل “را از yahoo-market دانلود نمایید.


لينک پرداخت و دانلود *پايين مطلب * فرمت فايل :Word ( قابل ويرايش و آماده پرينت )   تعداد صفحه۵۲   A :  اطلاعات عمومي الف ) اطلاعات كلي و روش اجراي تعميرات محافظت از اتومبيل دقت كنيد قبل از شروع هر نوع تعميرات ، صندلي ها ، گلگيرها و سپر ها را با محافظ چرمي يا پلاستيكي بپوشانيد تا از كثيف شدن و آسيب ديدگي آنها جلوگيري كرده باشيد . نكات ايمني هنگام جك زدن هنگام جك زدن اتومبيل موارد زير را رعايت كنيد : چرخ ها را مهار كنيد . جك را فقط در جاهاي مخصوص قرار دهيد . پس از جك زدن به منظور ايمني بيشتر از خرك استفاده نماييد . ۳-آماده كردن ابزار و وسايل اندازه گيري هميشه قبل از شروع به كار كليه ابزار و وسايل اندازه گيري لازم تهيه نماييد . ۴-ابزار مخصوص هنگام تعميرات از ابزار مخصوص استفاده كرده و از بكار بردن آچارها و وسايل متفرقه جلوگيري نماييد .   5-تشخيص عيب قبل از رفع عيب حتماً نقص موجود را تشخيص داده و قبل از شروع به كار ، قطعاتي كه بايد تعمير و يا تعويض شوند را مشخص سازيد . ۶- پياده كردن قطعات اگر در تعميرات بازكردن تعداد زيادي از قطعات ضرور …

این محصول “تحقیق در مورد اطلاعات كلي و روش اجراي تعميرات اتومبیل  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

دانلود تحقیق نگهداري از كامپيوتر

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، دانلود تحقیق نگهداري از كامپيوتر ، این محصول" دانلود تحقیق نگهداري از كامپيوتر "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *