خانه / علوم انسانی / تحقیق در مورد اطلاعات وآثار تشویق های موجودی در تولید به موقع

تحقیق در مورد اطلاعات وآثار تشویق های موجودی در تولید به موقع

دانلود رایگان تحقیق در مورد اطلاعات وآثار تشویق های موجودی در تولید به موقع ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” تحقیق در مورد اطلاعات وآثار تشویق های موجودی در تولید به موقع “را از yahoo-market دانلود نمایید.


لينک پرداخت و دانلود *پايين مطلب * فرمت فايل :Word ( قابل ويرايش و آماده پرينت )   تعداد صفحه۶۱   اطلاعات وآثار تشویق های موجودی در تولید به موقع:   این مقاله یک توضیح اقتصاد ی برای کنترل تولید مدرن مانند مینییم کردن موجودی ها در سیستم ختی (JIT) سیاست کاهش  ضایعات و بهبود مستمر می باشد.   دانشگاهی، شامل توصیف مکانیزم  های سیستم ها و سوده ی بدست آمده را در بر می گیرد.   ادبیات:   ما یک مدلی از تولید برای تحلیل اطلاعاتی و انگیزش را برای کاهش  موجودی ها استفاده می کنیم.   در یک محیط JIT سطوح مینیم کردن موجودی، نقطه بهینهم می باشد و دلیل آن این است که JIT به کارگران  کمک می کند تا فرآیندهای تولید  را بهتر درک کنند و خلاقیت خود را جهت بهبود قابلیت اطمینان عملیات به کار گیرند.   یگ گروه آزمایشی ( تجربی) با استفاده از جمع آوری داده ها از ۱۱۶ کارخانه از سر تا سر جهان به اثرات مینیم کردن موجودیها بر روی قابلیت فرآیندها، کیفیت محصول و هزینه پی بردند.   1 ) مقدمه:   این مقاله بر روی اطلاعات و انگیزش از جنبه …

این محصول “تحقیق در مورد اطلاعات وآثار تشویق های موجودی در تولید به موقع  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

تحقیق و بررسی در مورد بابا طاهر عريان۲۰ ص

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، تحقیق و بررسی در مورد بابا طاهر عريان20 ص ، این محصول" تحقیق و بررسی در مورد بابا طاهر عريان20 ص "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *