خانه / علوم انسانی / تحقیق در مورد انتقادگري و انتقادپذيريدر حكومت علوي

تحقیق در مورد انتقادگري و انتقادپذيريدر حكومت علوي

دانلود رایگان تحقیق در مورد انتقادگري و انتقادپذيريدر حكومت علوي ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” تحقیق در مورد انتقادگري و انتقادپذيريدر حكومت علوي “را از yahoo-market دانلود نمایید.


لينک پرداخت و دانلود *پايين مطلب * فرمت فايل :Word ( قابل ويرايش و آماده پرينت )   تعداد صفحه۲۳   انتقادگري و انتقادپذيريدر حكومت علوي سيدمهدي موسوي كاشمري مقدمه مفهوم انتقاد عيب جويي و انتقاد نهي از منكر و انتقاد فلسفه انتقاد ارزش و جايگاه انتقادگري نقد حاكمان تفاوتهاي اساسي نقد حاكمان و مردم نقدپذيري حاكمان انتقاد از حاكمان و امنيّت ملّي مرز انتقاد و توطئه در حكومت علوي علل فراخواني علي(ع) به نقد حكومت خود   مقدمه   امروزه، يكي از جدّي ترين مسايل فلسفه سياسي، نقش مردم در تعيين نوع و هدايت سمت و سوي حكومت است. حضور مردم در صحنه سياسي، نمادهاي گوناگون دارد كه از مهمترين آنها، حضور نقادانه و جست و جوگرانه مردم در نوع رفتار و منش مسؤولان حكومتي است. بشر ِجايزالخطاء اگر به حال خود واگذارده شود، آن چنان در تهاجم ِانواع ِعوامل ِفساد، خودباخته مي شود كه گاهي بي آن كه خود بفهمد، در كمند شيطان گرفتار آمده و در عين حال، در پندار خود، خويشتن را راه يافته مي يابد. خطر اين گونه مردمان، اگر در پستهاي حكومتي قرار گيرن …

این محصول “تحقیق در مورد انتقادگري و انتقادپذيريدر حكومت علوي  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

مقاله قرون توليد دستي تا عصر توليد ناب

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، مقاله قرون توليد دستي تا عصر توليد ناب ، این محصول" مقاله قرون توليد دستي تا عصر توليد ناب "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *