خانه / فنی و مهندسی / تحقیق در مورد اندازه گيری ضريب ويسکوزيته گليسيرين در دماهای مختلف

تحقیق در مورد اندازه گيری ضريب ويسکوزيته گليسيرين در دماهای مختلف

دانلود رایگان تحقیق در مورد اندازه گيری ضريب ويسکوزيته گليسيرين در دماهای مختلف ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” تحقیق در مورد اندازه گيری ضريب ويسکوزيته گليسيرين در دماهای مختلف “را از yahoo-market دانلود نمایید.


لينک پرداخت و دانلود *پايين مطلب * فرمت فايل :Word ( قابل ويرايش و آماده پرينت )   تعداد صفحه۶   چـکـــيـــده (Abstract) : آزمايش براي تعيين ويسکوزيته يک مايع (گـليسيرين) در دماهـاي مختلف انجام شده و نتايج آن تحليل گرديد در اين گزارش کار منحني تغييرات اين ضريب با سرعت و سرعت با دما رسم شده است. مقــــدّمـــــه (Introduction) : لزجت در مکانيک سيالات مانند اصطکاک در مکانيک جامدات است. لزجت يک سيال به مومنتم مولکولي و چسبندگي بين مولکولي آن سيال بستگي دارد. پارامتر غالب در گازها مومنتم مولکولي و پارامتر غالب در مايعات چسبندگي بين مولکولي است.افزايش دما باعث افزايش مومنتم مولکولي و به تبع آن باعث افزايش لزجت گاز مي شود ولي بر عکس افزايش در ميزان دما باعث کاهش چسبندگي بين مولکولي شده و به تبع آن باعث کاهش ويسکوزيته مايعات مي شود.اين آزمايش که به آزمايش حمام مشهور است براي تعيين اين تغييرات انجام  مي گيرد.بدين ترتيب که دواستوانه به صورت تو در تو قرارگرفته اند،که در استوانه داخلي مايع آزمايش (گليسيرين) قرار دارد و دراستوانه خارجي آب به کمک  يک پمپ جريان مي ي …

این محصول “تحقیق در مورد اندازه گيری ضريب ويسکوزيته گليسيرين در دماهای مختلف  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

دانلود نمونه سوالات طراحي مدار واسط دانشگاه پيام نور

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، دانلود نمونه سوالات طراحي مدار واسط دانشگاه پيام نور ، این محصول" دانلود نمونه سوالات طراحي مدار واسط دانشگاه پيام نور "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *