خانه / علوم انسانی / تحقیق در مورد بازتاب انقلاب اسلامي در جهان اسلام

تحقیق در مورد بازتاب انقلاب اسلامي در جهان اسلام

دانلود رایگان تحقیق در مورد بازتاب انقلاب اسلامي در جهان اسلام ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” تحقیق در مورد بازتاب انقلاب اسلامي در جهان اسلام “را از yahoo-market دانلود نمایید.


لينک پرداخت و دانلود *پايين مطلب * فرمت فايل :Word ( قابل ويرايش و آماده پرينت ) تعداد صفحه۲۶ بازتاب انقلاب اسلامي در جهان اسلام مقدمه امروزه نه تنها بر علاقه مندان و شيفتگان انقلاب اسلامي بلكه حتي براي دشمنان و مخالفين اين انقلاب ترديدي نمانده و به آن معترف هستند كه پيروزي انقلاب اسلامي در ايران و سقوط رژيم ۲۵۰۰ ساله شاهنشاهي در سال ۱۳۵۷ (۱۹۷۹) نقطه عطف مهمي در تاريخ تحولات سياسي اجتماعي ايران و حتي جهان بشريت بوده است افغانستان عامل مهمي براي بازتاب انقلاب اسلامي در آسياي مركزي بود. در دهه نخست انقلاب اين كشور تحت اشغال بود و سربازاني از ممالك آسيايي شوروي، در افغانستان مي جنگيدند كه به نوعي با مجاهدين تماس داشتند. انقلاب اسلامي ايران براي مسلمانان جنوب شرقي آسيا پس از گذشت سال هاي اوليه – پيش از آن به عنوان الگويي اجتماعي و قابل تكرار مطرح باشد- به مثابه منبعي الهام بخش تلقي و …

این محصول “تحقیق در مورد بازتاب انقلاب اسلامي در جهان اسلام  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

دانلود پاورپوینت حقوق و جرایم سایبری – ۴۸ اسلاید

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، دانلود پاورپوینت حقوق و جرایم سایبری - 48 اسلاید ، این محصول" دانلود پاورپوینت حقوق و جرایم سایبری - 48 اسلاید "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *