خانه / علوم انسانی / تحقیق در مورد بررسي VOT همخوانهاي Plosive دربافت هجايي CV

تحقیق در مورد بررسي VOT همخوانهاي Plosive دربافت هجايي CV

دانلود رایگان تحقیق در مورد بررسي VOT همخوانهاي Plosive دربافت هجايي CV ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” تحقیق در مورد بررسي VOT همخوانهاي Plosive دربافت هجايي CV “را از yahoo-market دانلود نمایید.


    فرمت فایل:word تعداد صفحات:۹     مقدمه: امروزه با پيشرفتهاي به عمل آمده در زمينه علوم كامپيوتر،تحقيق در مورد مسائل علمي مختلف بسيار ساده تر و معتبرتر شده است. علوم پزشكي و توانبخشي نيز از اين تكنولوژي بي‌بهره نمانده‌اند. كامپيوتر ونرم افزارهاي طراحي شده در اين زمينه كمك شاياني به بررسي و ارزيابي و درمان اختلالات گفتار و زبان نموده است. در واقع اين نرم‌ افزارها بستري را فراهم كرده اند كه در آن بررسي و سنجش پارامترهاي گفتاري و صوتي با سهولت بيشتري انجام مي‌شود. يكي از پارامترهاي صوتي قابل اندازه‌گيري توسط نرم افزارهاي كامپيوتري VOT است. VOT عبارتست از فاصله بين انفجار همخوان plosive تا شروع آوازسازي. VOT شاخص بسيار مهمي در اختلالات گفتاري به حساب مي‌آيد. مثلاً VOT افراد لكنتي بيشتر از افراد عادي است و يا در افراد Aphaic ، VOT- ديده مي …

این محصول “تحقیق در مورد بررسي VOT همخوانهاي Plosive دربافت هجايي CV  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

دانلود پاورپوینت سفر به اعماق زمین پایه ی ششم دبستان

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، دانلود پاورپوینت سفر به اعماق زمین پایه ی ششم دبستان ، این محصول" دانلود پاورپوینت سفر به اعماق زمین پایه ی ششم دبستان "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *