خانه / علوم انسانی / تحقیق در مورد تأسيس مركز كاريابي، كارآفريني و اشتغال پايدار در دانشگاهها

تحقیق در مورد تأسيس مركز كاريابي، كارآفريني و اشتغال پايدار در دانشگاهها

دانلود رایگان تحقیق در مورد تأسيس مركز كاريابي، كارآفريني و اشتغال پايدار در دانشگاهها ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” تحقیق در مورد تأسيس مركز كاريابي، كارآفريني و اشتغال پايدار در دانشگاهها “را از yahoo-market دانلود نمایید.


لينک پرداخت و دانلود *پايين مطلب * فرمت فايل :Word ( قابل ويرايش و آماده پرينت )   تعداد صفحه۱۸ تأسيس مركز كاريابي، كارآفريني و اشتغال پايدار در دانشگاهها مقدمه:        يكي از چالش‌هاي مهم جامعه امروز ما اشتغال جوانان فارغ‌التحصيل دانشگاهي است. بي‌شك رفع موانع موجود بر سر راه اشتغال پايدار متخصصان و دانش‌آموختگان در حوزه‌هاي تخصصي مي‌تواند ضمن تصحيح بكارگماري افراد و تسريع در مراحل راه‌اندازي و بهره‌برداري از سرمايه‌گذاري‌هاي گذشته، شرايط مناسب‌تري را براي توسعه سرمايه‌گذاري‌هاي جديد در كشور ايجاد نمايد. تجربيات ديگر كشورها حاكي از آنست كه مسئله بيكاري حتي در جوامع توسعه يافته به يك معضل و مشكل اجتماعي تبديل شده است. در اين بين دانشگاهها و مراكز آموزش عالي نيز با درك ضرورت بكارگيري و بهره‌برداري صحيح از دانش‌آموختگان اقدام به تأسيس واحدهايي در دانشگاه و احاله اين مأموريت بدان نموده‌اند و رسماً جزء چارت تشكيلاتي دانشگاه نيز قرار داده‌اند. بطوريكه فارغ&zwn …

این محصول “تحقیق در مورد تأسيس مركز كاريابي، كارآفريني و اشتغال پايدار در دانشگاهها  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

پاورپوینت درباره ماکس وبر

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، پاورپوینت درباره ماکس وبر ، این محصول" پاورپوینت درباره ماکس وبر "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *