خانه / علوم انسانی / تحقیق در مورد حرکت در امتداد یک سازمان برپایه یادگیری

تحقیق در مورد حرکت در امتداد یک سازمان برپایه یادگیری

دانلود رایگان تحقیق در مورد حرکت در امتداد یک سازمان برپایه یادگیری ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” تحقیق در مورد حرکت در امتداد یک سازمان برپایه یادگیری “را از yahoo-market دانلود نمایید.


لينک پرداخت و دانلود *پايين مطلب* فرمت فايل:Word (قابل ويرايش و آماده پرينت) تعداد صفحه:۶ فهرست مطالب: در بازار رقابتی امروز به شکل فزاینده ای برای سازمانها مهم است تا از رقبای خود پیش گیرند. یک شیوه از حفظ امتیاز رقابتی توسعه نیروی کار کاملاً متخصص می باشد که با دانش و تخصص مورد نیاز جهت پیشگاه در محیط بازار مجهز شده است. آنها سعی می کنند از مزایای مربوط به دانش وتخصص رقبا استفاده نمایند، حتی اگر یک کارمند از پست خود خارج شود کل فرایند دانش و حس رقابت سازمان تأثیر نمی پذیرد. جهت اطمینان از وقوع فرایند فوق ، بسیاری از شرکت ها ویژگی های یادگیری سازمانی را تطابق می دهند. در اینجا چندین تعریف از یک چنین سازمانی وجود دارد. یدلر و سایرین  ( 1991، همانند سام بروک و استیوارد ۲۰۰۰ ،صفحه) یادگیری سازمانی را به صورت زیر تعریف نمودند«فرایندی که یادگیری تمامی اعضا را تصریح نموده و بصور …

این محصول “تحقیق در مورد حرکت در امتداد یک سازمان برپایه یادگیری  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

تحقیق و بررسی در مورد خصوصي سازس ۷۵ ص

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، تحقیق و بررسی در مورد خصوصي سازس 75 ص ، این محصول" تحقیق و بررسی در مورد خصوصي سازس 75 ص "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *