خانه / علوم پایه / تحقیق در مورد ساخت پيزوالكتريك فلزي با استفاده از فناوري نانو

تحقیق در مورد ساخت پيزوالكتريك فلزي با استفاده از فناوري نانو

دانلود رایگان تحقیق در مورد ساخت پيزوالكتريك فلزي با استفاده از فناوري نانو ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” تحقیق در مورد ساخت پيزوالكتريك فلزي با استفاده از فناوري نانو “را از yahoo-market دانلود نمایید.


لينک پرداخت و دانلود *پايين مطلب * فرمت فايل :Word ( قابل ويرايش و آماده پرينت ) تعداد صفحه۱۰ فهرست مط كاربردها   سراميكهاي پيزوالكتريك وكاربردهاي آن   فرايند توليد   مقياس بازار   تحليل:   ساخت پيزوالكتريك فلزي با استفاده از فناوري نانو   پيزوسراميکها دستهايي از مواد سراميکي هستند که با اعمال ولتاژ، تغيير طول ميدهند. در خبر زير که برگرفته از خبرنامه نانوتکنولوژي، شماره ۳۷ است به تحولي در عرصه پيزوالکتريکها پرداخته شده است:   محققين آلماني و اتريشي موفق به ساخت فلزي نانوحفره‌اي شده‌اند که رفتاري همانند سراميک از خود نشان مي‌دهد. اين فلز، مشابه يک پيزوسراميک با اعمال ولتاژ خارجي، حدود ۰٫۱۵ درصد افزايش طول مي‌يابد.   ويب مولر، يکي از اين محققين ابراز داشت: “با تزريق يا تخليه الکترونها، باندهاي اتمي سطح ماده منبس …

این محصول “تحقیق در مورد ساخت پيزوالكتريك فلزي با استفاده از فناوري نانو  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

تحقیق در مورد مدل ها و استراتژي هاي ماتريس

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، تحقیق در مورد مدل ها و استراتژي هاي ماتريس ، این محصول" تحقیق در مورد مدل ها و استراتژي هاي ماتريس "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *