خانه / فنی و مهندسی / تحقیق در مورد معرفی محصولات چوبی طرح ریزی شده (EWP) برای مقاومت ساختمان های ترکیه در مقابل زلزله

تحقیق در مورد معرفی محصولات چوبی طرح ریزی شده (EWP) برای مقاومت ساختمان های ترکیه در مقابل زلزله

دانلود رایگان تحقیق در مورد معرفی محصولات چوبی طرح ریزی شده (EWP) برای مقاومت ساختمان های ترکیه در مقابل زلزله ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” تحقیق در مورد معرفی محصولات چوبی طرح ریزی شده (EWP) برای مقاومت ساختمان های ترکیه در مقابل زلزله “را از yahoo-market دانلود نمایید.


لينک پرداخت و دانلود *پايين مطلب * فرمت فايل :Word ( قابل ويرايش و آماده پرينت ) تعداد صفحه۱۸ مقاومت محصولات چوبی (EWP)  که برای استحکام  ساختمانها در مقابل زلزله استفاده می شود. خصوصا در ساختمانهای مسکونی، تجاری، تحصیلی و اداری ثابت شده. آنها را می توان در بام خانه، کف خانه، دیوارها و سقف استفاده کرد. محصولات EWP را می توان در کشورهایی که از زلزله های قوی خسارت می دیدند استفاده کرد، مانند ترکیه. برای معرفی موارد استفاده ی EWP به اطلاعات ، تحقیقات بازاریابی و تبلیغات نیاز است. یک «موسسه ی محصولات چوبی طرح ریزی شده» می تواند با مشارکت دانشگاهها و صنعت محصولات جنگلی تاسیس گردد. در این مطالعه ، موارد تولید، استفاده و مزایای  دو EWP مهم (چوبهای ورقه ورقه شده که به هم چسبیده اند (glulam) و تخته رشته های شرقی (OSB) ) بررسی می شود و توانایی آنها در مقابل زلزله در …

این محصول “تحقیق در مورد معرفی محصولات چوبی طرح ریزی شده (EWP) برای مقاومت ساختمان های ترکیه در مقابل زلزله  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

دانلود مقاله کامل درباره گودبرداری

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، دانلود مقاله کامل درباره گودبرداری ، این محصول" دانلود مقاله کامل درباره گودبرداری "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *