خانه / فنی و مهندسی / تحقیق در مورد مفهوم سنتي نما و سه متغير اصلي آن

تحقیق در مورد مفهوم سنتي نما و سه متغير اصلي آن

دانلود رایگان تحقیق در مورد مفهوم سنتي نما و سه متغير اصلي آن ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” تحقیق در مورد مفهوم سنتي نما و سه متغير اصلي آن “را از yahoo-market دانلود نمایید.


لينک پرداخت و دانلود *پايين مطلب * فرمت فايل :Word ( قابل ويرايش و آماده پرينت ) تعداد صفحه۷ مفهوم سنتي نما و سه متغير اصلي آن   در نما مسائل بسيار مهمي از نظر فضاي معماري تحقق مي‌يابند: رابطة فيزيكي و بصري بيرون و درون و رابطة جنبة ايستا و متحرك ساختمان. يعني فرم و كاربري. حجم اگر چه سه بعدي است، داراي فرمي خارجي است كه توسط سطوح بيان مي‌شود. نما در توصيفي كلي از همين سطوح تشكيل شده است.   فارغ از مباحث نظري، در عمل نماي ساختمان از مقولة نماي ترسيمي در فرايند طراحي ساختمان جدا  نيست.  حجم  ساختمان در   عمل بيشتر  از طريق  پلان و نما، كه مقوله‌اي سطحي هستند . نمايش داده مي‌شود. تأثير فرايند بر محصول، كه در هر زمينه‌اي از توليدات بشر اتفاق  مي‌افتد، يكي از  مواردي است كه باعث عدم كارايي نماي سنتي در …

این محصول “تحقیق در مورد مفهوم سنتي نما و سه متغير اصلي آن  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

دانلود مقاله انواع نانوکامپوزیت ها و کاربرد آنها در صنایع هوا و فضا

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، دانلود مقاله انواع نانوکامپوزیت ها و کاربرد آنها در صنایع هوا و فضا ، این محصول" دانلود مقاله انواع نانوکامپوزیت ها و کاربرد آنها در صنایع هوا و فضا "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *