خانه / فنی و مهندسی / تحقیق در مورد مكانيسم‌هاي مقاومت به غرقاب در گياهان

تحقیق در مورد مكانيسم‌هاي مقاومت به غرقاب در گياهان

دانلود رایگان تحقیق در مورد مكانيسم‌هاي مقاومت به غرقاب در گياهان ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” تحقیق در مورد مكانيسم‌هاي مقاومت به غرقاب در گياهان “را از yahoo-market دانلود نمایید.


لينک پرداخت و دانلود *پايين مطلب * فرمت فايل :Word ( قابل ويرايش و آماده پرينت ) تعداد صفحه۳۱ فهرست مطالب سازگاري متابوليكي   سازگاري آناتوميكي و مورفولوژيكي   مقدمه   اغلب يك دوره بارندگي يا آبياري بيش از حد همراه با زهكشي ضعيف خاك، باعث غرقاب شدن خاك مي‌شود. غرقاب شدن به طور گسترده‌اي در خاك‌هاي جهان رخ مي‌دهد كه آسيب جديد به پوشش گياهان طبيعي و گياهان زراعي دارد. در خاك‌هاي غرقاب فضاي مخصوص هوا از آب پر شده و در نتيجه انتشار گازها بين جو و خاك سپهر (ريزوسفر) و ريشه به تاخير مي‌افتد.   اكسيژن محلول توسط ميكروارگانيسم‌ها و تنفس ريشه‌اي از محلول خاك تخليه مي‌شود. تخليه اكسيژن محلول در خاك‌هاي غرقاب بسته به درجه حرارت، فعاليت تنفسي گياهان و ميكروارگانيسم‌ها و نير   …

این محصول “تحقیق در مورد مكانيسم‌هاي مقاومت به غرقاب در گياهان  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

دانلود پروژه كاربرد ميكروكنترلرها در وسايل الكترونيكي و كامپيوترها

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، دانلود پروژه كاربرد ميكروكنترلرها در وسايل الكترونيكي و كامپيوترها ، این محصول" دانلود پروژه كاربرد ميكروكنترلرها در وسايل الكترونيكي و كامپيوترها "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *