خانه / آمار / تحقیق رشته آمار – بررسی تاثیر تاخیرهای پروازی به تفکیک علل بر رضایتمندی مسافرین

تحقیق رشته آمار – بررسی تاثیر تاخیرهای پروازی به تفکیک علل بر رضایتمندی مسافرین

دانلود رایگان تحقیق رشته آمار – بررسی تاثیر تاخیرهای پروازی به تفکیک علل بر رضایتمندی مسافرین ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ تحقیق رشته آمار – بررسی تاثیر تاخیرهای پروازی به تفکیک علل بر رضایتمندی مسافرین “را از یاهو مارکت دانلود نمایید.

تحقیق رشته آمار – بررسی تاثیر تاخیرهای پروازی به تفکیک علل بر رضایتمندی مسافرین

تحقیق-رشته-آمار--بررسی-تاثیر-تاخیرهای-پروازی-به-تفکیک-علل-بر-رضایتمندی-مسافرین عنوان مقاله :بررسی تاثیر تاخیرهای پروازی به تفکیک علل بر رضایتمندی مسافرینشرح مختصر : هدف از این پژوهش ، بررسی تاخیر در پروازها و نقش آن برسطح رضایتمندی مسافر به عنوان یک مشتری است. در این مقاله تاخیر در پرواز به صورت یک روال معمول و به تفکیک علل بررسی شده و در نهایت راهکارهایی برای کاهش این تاخیرها و افزایش سطح رضایتمندی مسافرین بیان می گردد. در این پژوهش سعی بر این است که به تاخیرهای پروازی به عنوان یک مسئله که می تواند فرصت هم باشد، توجه شده و جوانب مختلف برای استفاده بهینه از این مسئله بررسی گردد… مطالب این مقاله از منابع کتابخانه ای، سایت های مختلف اینترنتی، جمع آوری داده از پرسش نامه و لیست پروازهای فرودگاه های مهرآباد و امام خمینی (ره) تهران جمع آوری شده است. پرسش نامه مسافرین به صورت تصادفی در سطح آژانس های هواپیمایی شهر زاهدان توزیع شده است؛ در این پرسش نامه با طرح سوالاتی در زمینه های مختلف، نظر مسافربن در مورد تاخیر پروازی مورد سنجش قرار گرفته شده است. هم چنین با کمک لیست پروازهای انجام شده در دو فرودگاه یاد شده میزان متوسط تاخیر پروازی در یک بازه ی یک ماهه بدست آمده است.   تاخیر پرواز، رزرو بلیط هواپیما، تاخیر هواپیما، جریمه بلیط هواپیما، افزایش نرخ بلیط هواپیما، فرودگاه امام خمینی، فرودگاه مهرآباد، صنعت هوانوردی، جبران خسارت مسافر، مسافرین داخلی، مسافرین خارجی، پروازهای لغو شده، پرواز های کنسل شده، بلیط هواپیما

دانلود فایل

این محصول ارزشمند “تحقیق رشته آمار – بررسی تاثیر تاخیرهای پروازی به تفکیک علل بر رضایتمندی مسافرین  “توسط پورتال  یاهو مارکت  جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

نظرات خود را در قسمت درج نظر ثبت کنید

منبع: یاهو مارکت

مطلب پیشنهادی

تحقیق آمار بررسی جمعیت روستای بدیل

دانلود رایگان تحقیق آمار بررسی جمعیت روستای بدیل ، این محصول ارزشمند " تحقیق آمار بررسی جمعیت روستای بدیل "را از یاهومارکت دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *