خانه / علوم انسانی / تحقیق مراحل ساخت مترو تهران و موانع پيش رو

تحقیق مراحل ساخت مترو تهران و موانع پيش رو

دانلود رایگان تحقیق مراحل ساخت مترو تهران و موانع پيش رو ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” تحقیق مراحل ساخت مترو تهران و موانع پيش رو “را از yahoo-market دانلود نمایید.


فایل : word قابل ویرایش و آماده چاپ تعداد صفحه :۲۷ مهندس حيدريان: بررسيهاي اوليه ي كار پيش از انقلاب توسط شركت فرانسوي سفر تو ( SODRETU ) انجام شد اين شركت كار طراحي متروي تهران را بر اساس نيازهاي همان دوران آغاز كرد و شبكه ي مترو را روي چهار مسير كه به صورت مصوب نيز درآمد پايه ريزي كرد و با حضور همين شركت بود كه كار ساخت مترو پيش از انقلاب آغاز گرديد كه با آغاز روند انقلاب پروژه ي مترو متوقف گرديد تا سرانجام در سال ۱۳۶۵ عمليات اجرايي آن دوباره آغاز شد. و از آنجايي كه اسناد و نقشه ها و مطالعات فرانسوي ها ملاك ساخت قرار گرفت بنابراين ساختار و پيكره ي ايستگاه ها و تونل هاي و كم و بيش كليه ي ساخت و سازهاي در رابطه با مترو بر اساس شيوه هاي پيشنهادي فرانسويان صورت پذيرفت. خطوط مترو چه تعداد و هر كدام در چه مرحله اي كاري است؟ مهندس حيدريان: پيش بيني خطوط مترو براي ۹ خط است. در حال حاضر ۴ خط مورب مترو است كه نزديك به ۸۰% دو خط آن به بهره برداري رسيده و مابقي در حال ساخت مي باشد. خط يك مترو از مرقد امام (ره) تا مير داماد در حال بهره برداري است و ادامه ي آن تا تجريش در دست ساخت و اجر …

این محصول “تحقیق مراحل ساخت مترو تهران و موانع پيش رو  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

دستور زبان کامل دوره ی دبیرستان

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، دستور زبان کامل دوره ی دبیرستان ، این محصول" دستور زبان کامل دوره ی دبیرستان "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *