خانه / فنی و مهندسی / ترجمه مقاله A GUIDANCE SENSOR FOR CONTINUOUS MINE HAULAGE

ترجمه مقاله A GUIDANCE SENSOR FOR CONTINUOUS MINE HAULAGE

دانلود رایگان ترجمه مقاله A GUIDANCE SENSOR FOR CONTINUOUS MINE HAULAGE ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” ترجمه مقاله A GUIDANCE SENSOR FOR CONTINUOUS MINE HAULAGE “را از yahoo-market دانلود نمایید.


    یک سنسور راهنما برای حمل و نقل پیوسته معدن   جان . جی . سامارکو وزارت انرژی ایالات متحده مرکزتحقیقات پیتزبورگ صندوق پستی ۱۸۰۷۰ پیتزبورگ ، ۱۵۲۳۶ ایالات متحده آمریکا   چکیده اداره­ی آمار کار ایالت متحده آمریکا گزارش داد که بزرگترین میانگین سالانه نرخ مرگ و میر (۹/۳۱ به ازای هر ۱۰۰۰۰۰کارگر) بین همه شرکت های بزرگ آمریکایی، مربوط به صنعت معدن می باشد. جهت پرداختن به این موضوع، یک برنامه ی تحقیقاتی بزرگ برای کاهش در معرض خطر قرار گرفتن معدنچیان، با کمک تجهیزات معدنی کامپیوتری، توسط اداره ی معدنکاری ایالت متحده ی آمریکا آغاز شد. یک کاربرد آن شامل کتاب راهنمای فرایند استخراج و حمل و نقل زغال سنگ است برای مواقعی که اپراتورها، در یک محدوده تنگ معدن هستند و ممکن است با حرکت ماشین آلات سیار گیر بیفتند و آسیب ببینند. برای نزدیک شدن به راه حل این مشکل از سیستم هدایت …

این محصول “ترجمه مقاله A GUIDANCE SENSOR FOR CONTINUOUS MINE HAULAGE  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

پاورپوینت درباره بررسی خواص دیزل گازوئیل

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، پاورپوینت درباره بررسی خواص دیزل گازوئیل ، این محصول" پاورپوینت درباره بررسی خواص دیزل گازوئیل "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *