خانه / علوم انسانی / تعیین نسبت تربیت اسلامی با ساحت های شش گانه ساحت اعتقادی، عبادی و اخلاقی

تعیین نسبت تربیت اسلامی با ساحت های شش گانه ساحت اعتقادی، عبادی و اخلاقی

دانلود رایگان تعیین نسبت تربیت اسلامی با ساحت های شش گانه ساحت اعتقادی، عبادی و اخلاقی ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” تعیین نسبت تربیت اسلامی با ساحت های شش گانه ساحت اعتقادی، عبادی و اخلاقی “را از yahoo-market دانلود نمایید.


گرد اوری شده در ۲۶ صفحه با فرمت ورد قابل ویرایش چکیده سند تحول بنيادين با هدف تحولي زير بنايي در آموزش و پرورش بدليل عدم ابتناء سيستم آموزش و پرورش بر فلسفه تعليم و تربيت اسلامي و براي نيل به اهدافي از جمله تربيت اسلامی و باور عميق به اسلام و انديشه ها و ارزش هاي والا و در نهايت دستيابي به چشم‌انداز و اهداف تعليم و تربيت در افق ۱۴۰۴طراحي شده است . از آنجا که متفکرين اسلام، اصول و مباني انديشه‌هاي عقلي خود را با مباني ديني قرآن و سنت تطبيق داده اند و هدف نهايي سند تحول بنيادين نيز دستيابي به پرورش يافتگاني با شايستگي ها و توانمندي هاي اعتقادي بر مبناي فلسفه تعليم و تربيت اسلامي است، لذا مقايسه و تطبيق دوباره ساحت های شش گانه سند تحول بنيادين با تربیت اسلامی، اصلاح خلاء هاي احتمالي و در نهايت تقويت بنيان هاي نظري سند خواهد شد. در اين راستا پژوهش حاضر به بررسي و تعیین نسبت تربیت اسلامی با ساحت های شش گانه تعلیم و تربیت و سند تحول بنیادین می پردازد. در سند تحول بنيادين تربيت به معناي” فرايند تعاملي زمينه ساز تکوين و تعالي پيوسته ي هويت متربيان، به صورتي يکپارچه و مبتني بر نظام …

این محصول “تعیین نسبت تربیت اسلامی با ساحت های شش گانه ساحت اعتقادی، عبادی و اخلاقی  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

دانلودتحقیق درمورد تحقيق شهرستان خمين

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، دانلودتحقیق درمورد تحقيق شهرستان خمين ، این محصول" دانلودتحقیق درمورد تحقيق شهرستان خمين "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *