خانه / علوم پایه / جايگاه و اهميت كاربري فضاي سبز در بين ساير كاربريها

جايگاه و اهميت كاربري فضاي سبز در بين ساير كاربريها

دانلود رایگان جايگاه و اهميت كاربري فضاي سبز در بين ساير كاربريها ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” جايگاه و اهميت كاربري فضاي سبز در بين ساير كاربريها “را از yahoo-market دانلود نمایید.


    فرمت فايل : word(قابل ويرايش)تعداد صفحات۲۴ فضاهاي سبز را در ادبيات شهرسازي جزو كاربريها و در ضمن يكي از تسهيلات روبنايي بخش كالبدي محسوب مي‌گردند. از فضاهاي سبط بعنوان يكي از شاخه‌هاي اصلي و در عين حال ابزار فني محافظت محيط زيست در محيطهاي انسان ساخت مي‌توان نام برد. در گذشته نقش غالب فضاهاي سبز به زيبا سازي و سپس به ظاهر سازي محيط مصنوع محدود مي‌شد. ليكن امروزه كاركرد اين فضاها در سطح شهرها نقش به مراتب وسيع‌تر و اساسي‌تر به خود گرفته و همانند ديگر خدمات شهري به پيروي از تقسيم‌بندي شهر به محله و منطقه واحد همسايگي به پاركهاي محلي شهري و واحد همسايگي تفكيك مي‌گردد. كاربريهاي شهري به طور كلي به ۹ دسته تقسيم مي‌شوند و هر دسته از گروه‌هاي فرعي يا جزئي تشكيل مي‌شود. از نظر كدگذاري هر گروه فرعي با يك شماره اختصاصي و يك پيش شماره كاربري اصلي مشخص مي‌شود. براي نمونه كاربري فرهنگي و گذران اوقات فراغت با شماره ۷ مشخص مي‌شود و كاربري پاركهاي شهري با شماره ۶٫ بنابراين بين كاربري با شماره ۷۶ كدگذاري مي‌شود …

این محصول “جايگاه و اهميت كاربري فضاي سبز در بين ساير كاربريها  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

دانلود پاورپوینت شکل های هم نهشت – ۵ اسلاید

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، دانلود پاورپوینت شکل های هم نهشت - 5 اسلاید ، این محصول" دانلود پاورپوینت شکل های هم نهشت - 5 اسلاید "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *