خانه / علوم انسانی / خشونت از کجا نشات گرفته و چگونه عده‌ای خشونت را می‌آموزند

خشونت از کجا نشات گرفته و چگونه عده‌ای خشونت را می‌آموزند

دانلود رایگان خشونت از کجا نشات گرفته و چگونه عده‌ای خشونت را می‌آموزند ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” خشونت از کجا نشات گرفته و چگونه عده‌ای خشونت را می‌آموزند “را از yahoo-market دانلود نمایید.


              فهرست خشونت چیست خشونت از کجا نشات گرفته چگونه خشونت را می آموزند ايستادگي در برابر خشونت چگونه می توانیم جامعه یا منطقه ی مان را از خشونت دور کنیم     تعداد صفحات: ۱۵ صفحه فرمت اجرایی : Word قابل ویرایش    خشونت   خُشونَت استفاده از زور فیزیکی به منظور قراردادن دیگران در وضعیتی بر خلاف خواست‌شان، است. در تمامی جهان خشونت به عنوان ابزاری برای کنترل استفاده می‌شود، در واقع نوعی تلاش برای سرکوب و متوقف کردن اغتشاشگران در مقابل نگرانی‌های مربوط به اجرای قانون و فرهنگ در یک ناحیه خاص است. کلمه خشونت طیف گسترده‌ای را پوشش می‌دهد. خشونت می‌تواند از درگیری فیزیکی بین دو انسان تا جنگ و نسل‌کشی که کشته شدن میلون‌ها نفر از نتایج آن است، گسترده شود. شاخص صلح جهانی به روز شده در ژوئن ۲۰۱۰، ۱۴۹ کشور را براساس معیار «عدم خشونت» طبقه‌بندی کرده است.     …

این محصول “خشونت از کجا نشات گرفته و چگونه عده‌ای خشونت را می‌آموزند  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

دانلودتحقیق درمورد تفاوت تبادل فرهنگ با تهاجم فرهنگي

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، دانلودتحقیق درمورد تفاوت تبادل فرهنگ با تهاجم فرهنگي ، این محصول" دانلودتحقیق درمورد تفاوت تبادل فرهنگ با تهاجم فرهنگي "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *