خانه / فنی و مهندسی / دانلودمقاله علم الکترونیک و پروژه تابلو نویسنده

دانلودمقاله علم الکترونیک و پروژه تابلو نویسنده

دانلود رایگان دانلودمقاله علم الکترونیک و پروژه تابلو نویسنده ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” دانلودمقاله علم الکترونیک و پروژه تابلو نویسنده “را از yahoo-market دانلود نمایید.


  مشخصات این فایلعنوان: علم الکترونیک و پروژه تابلو نویسندهفرمت فایل :word(قابل ویرایش)تعداد صفحات : ۲۶ این مقاله درمورد علم الکترونیک و پروژه تابلو نویسنده می باشد.   بخشی از تیترها به همراه مختصری از توضیحات هر تیتر از مقاله علم الکترونیک و پروژه تابلو نویسنده  تصويردر اين حالت هنگاميكه هيچ سطري انتخاب نشده، تمامي خروجي ديكدرها  مي باشد و بالا بودن بيس ترانزيستور باعث مي شود كه ديود  آن در باياس معكوس قرار گيرد و هيچ كدام از آند  ها ولتاژ مثبتي نداشته باشند.با انتخاب يك سطر، خروجي ديكدر  شده و باعث جاري شدن جريان الكتريكي در بيس ترانزيستور مربوطه مي شود. در نتيجه ترانزيستور روشن شده و سطر مورد نظر انتخاب مي شود.يكي از مشكلات اين تكنيك كه هرگز به آن فكر نكرده بوديم، اين است كه در هنگام انتخاب نشدن يك سطر، ترانزيستور خاموش است و كلكتور آن نقش  امپران …

این محصول “دانلودمقاله علم الکترونیک و پروژه تابلو نویسنده  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

مقاله ارزيابي كار و زمان (زمان سنجي محصول)

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، مقاله ارزيابي كار و زمان (زمان سنجي محصول) ، این محصول" مقاله ارزيابي كار و زمان (زمان سنجي محصول) "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *