خانه / عمومی و آزاد / دانلود تحقیق آماده با موضوع کمرویی – ۸ صفحه وورد قابل ویرایش

دانلود تحقیق آماده با موضوع کمرویی – ۸ صفحه وورد قابل ویرایش

دانلود رایگان دانلود تحقیق آماده با موضوع کمرویی – ۸ صفحه وورد قابل ویرایش ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” دانلود تحقیق آماده با موضوع کمرویی – ۸ صفحه وورد قابل ویرایش “را از yahoo-market دانلود نمایید.


        انسان اصالتاً موجودي است اجتماعي و نيازمند برقراري ارتباط با ديگران. بسياري از نيازهاي عاليه ي انسان و شکوفا شدن استعدادها و خلاقيت هايش فقط از طريق تعامل بين فردي و ارتباطات اجتماعي مي تواند ارضاء شود و فعليت يابد. در واقع خودشناسي، برقراري ارتباط مؤثر و متقابل با ديگران، پذيرش مسئوليت اجتماعي و نيل به کفايت اقتصادي از اهداف اساسي همه ي نظام هاي تربيتي است. کمرويي غالباً با گذشت زمان، فشردگي و پيچيدگي روابط بين فردي و تشديد فشارهاي اجتماعي، رقابت ها، گوشه گيري ها، تکروي ها، عزلت گزيني ها و تنهايي ها گسترده و شديدتر مي شود و درصد بيشتري از جوانان و بزرگسالان را فرا مي گيرد. مگر اين که بتوانيم با تشخيص سريع و استفاده از روش هاي تربيتي و درماني مناسب و مؤثر از گسترش کمرويي و تشديد آن پيشگيري کنيم. در دنياي پيچيده ي امروز، يعني در عصر ارتباطات سريع و پيوندهاي اجتماعي، ضرورت هرچه بيشتر تعاون و همکاري هاي ملي و همفکري هاي علمي، حضور فعاليت فرهنگي و احاطه بر زنجيره ي علوم، فنون و تکنولوژي برتر؛ بدون ترديد پديده ي کمرويي يک معلوليت اجتماعي است. در هر جامعه درصد قاب …

این محصول “دانلود تحقیق آماده با موضوع کمرویی – ۸ صفحه وورد قابل ویرایش  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

پاورپوینت درس ۱۹ مطالعات اجتماعی ششم ابتدایی (همسایگان ما)

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، پاورپوینت درس 19 مطالعات اجتماعی ششم ابتدایی (همسایگان ما) ، این محصول" پاورپوینت درس 19 مطالعات اجتماعی ششم ابتدایی (همسایگان ما) "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *