خانه / علوم انسانی / دانلود تحقیق اخلاق از ديدگاه امام خميني(رحمت الله علیه )

دانلود تحقیق اخلاق از ديدگاه امام خميني(رحمت الله علیه )

دانلود رایگان دانلود تحقیق اخلاق از ديدگاه امام خميني(رحمت الله علیه ) ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” دانلود تحقیق اخلاق از ديدگاه امام خميني(رحمت الله علیه ) “را از yahoo-market دانلود نمایید.


دانش و بينش دو مشخصه عمده حيات انسانى و وجه تمايز آن با ساير نمودهاى حيات در پهنه گيتى هستند. با اين حال، اگر اين دو عنصر ارجمند به ساحت عمل راه نيابند و بر اخلاق و منش و رفتار انسانى اثر نگذارند، حرمت و کرامت انسانى شکل نخواهد گرفت و آدمى چون ظرفى گلين خواهد بود که در آن جواهراتى چند نهاده‌اند، بى آنکه ظرف کمترين ارزش افزوده يافته باشد.انسان آنگاه انسان است و به کرامت انسانى دست مى‌يابد که خاک وجودش با زلال دانش و بينش در هم آميزد و صنعى نوين در قالب اخلاق و منش متعالى از آن تولد يابد، بنابراين اخلاق، عصاره همه ارزش‌هاى ذاتى و اکتسابى انسان و چکيده تعاليم آسمانى دانش در اين ميدان با همه ارجمندى که دارد تنها يک ابزار و ضرورت است و بينش و ايمان يک گذرگاهاست و اخلاق و عمل مقصد و نتيجه نهايى آن. از اين‌رو قرآن هرچند ايمان و علم را مايه ارزش شمرده است، اما نگاه نهايى و ارز …

این محصول “دانلود تحقیق اخلاق از ديدگاه امام خميني(رحمت الله علیه )  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

دانلود تحقیق کامل درباره مقايسه داستان پيرچنگي مولوي با داستان پيررباب نوازعطّارازمثنوي مصيبت نامه ۲۶ ص

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، دانلود تحقیق کامل درباره مقايسه داستان پيرچنگي مولوي با داستان پيررباب نوازعطّارازمثنوي مصيبت نامه 26 ص ، این محصول" دانلود تحقیق کامل درباره مقايسه داستان پيرچنگي مولوي با داستان پيررباب نوازعطّارازمثنوي مصيبت نامه 26 ص "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *