خانه / فنی و مهندسی / دانلود تحقیق اطلاعات، فناوري ارتباطات و مديريت دانش در ايران

دانلود تحقیق اطلاعات، فناوري ارتباطات و مديريت دانش در ايران

دانلود رایگان دانلود تحقیق اطلاعات، فناوري ارتباطات و مديريت دانش در ايران ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” دانلود تحقیق اطلاعات، فناوري ارتباطات و مديريت دانش در ايران “را از yahoo-market دانلود نمایید.


در چهار سال گذشته شاهد تغييرات قابل توجهي در جامع ايران بوده‌ايم. برخي متخصصان اين تحولات را ناشي از سياست دولت در متنوع‌سازي اطلاع رساني مي‌دانند در حاليكه  ديگران بر اين باورند كه اين تحولات زاييده شرايط بالقوه اجتماعي هستند. آنچه مسلم است اين است كه بدون وجود سرمايه‌گذاريهاي كلان در زمينه فرا ساختارهاي ارتباطات در دهه گذشته، چنين تغييراتي به اين سرعت شكل نمي‌گرفت. اين تحولات را مي‌توان از چنين جنبه‌ مورد مطالعه قرار داد. اما به علت حجم بالاي مطالب ما تنها از دو جنبه به موضوع خواهيم پرداخت. يك تأثير برنامه توسعه ارتباطات بر اين امر و ديگري شكل‌گيري نيرويي در جهت ايجاد يك روند فطري مديريت دانش. ۱- پيشرفتهاي ارتباطي و ICT در آغاز انقلاب اسلامي تنها ۸۵۰۰۰۰ تلفن ثابت در كل كشور وجود داشت و در سال ۱۹۹۳ اين رقم با افزايش چشمگير به حدود ۳۵۹۷۹۰۰ خط …

این محصول “دانلود تحقیق اطلاعات، فناوري ارتباطات و مديريت دانش در ايران  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

پاورپوینت سیستم مانیتورینگ منزل

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، پاورپوینت سیستم مانیتورینگ منزل ، این محصول" پاورپوینت سیستم مانیتورینگ منزل "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *