خانه / فنی و مهندسی / دانلود تحقیق اهميت نان و ساير محصولات صنايع پخت

دانلود تحقیق اهميت نان و ساير محصولات صنايع پخت

دانلود رایگان دانلود تحقیق اهميت نان و ساير محصولات صنايع پخت ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” دانلود تحقیق اهميت نان و ساير محصولات صنايع پخت “را از yahoo-market دانلود نمایید.


از سالهاي بسيار دور غلات به صور مختلف به عنوان پايه اصلي غذاي قسمت اعظمي از نفوس جهان بوده وامروزه نيز هنوز اين مقام را در تغذيه مردم حفظ نموده است. مصرف غلات در تغذيه، از مراحل ابتدايي وبه صورت دانه بوداده شروع گرديده وسپس مراحل تكاملي خودرا به شكل خميرونان مسطح ونازك طي نموده وامروزه درفرم نان حجيم و متخلخل و يادر انواع مختلف رشته، ماكاروني، شيريني، بيسكوئيت و… نقش عمده اي را در تغذيه، صنايع غذائي و ساير فرآورده هاي مشابه بعهده دارد. مراحل مختلف آماده سازي دانه هاي غلات را در طول تاريخ تكاملي بشر ميتوان به صورت زير تصور كرد: ابتدا مصرف غلات با ساقه و پوشينه ايجاد مشكلاتي در هضم وجذب آن به وجود آورده است وبه اين دليل با اصطكاك دانه ها به يكديگر قسمتي از پوشينه را از دانه جدا نمودند كه نهايتاً به خرمنكوبي منتهي گرديد. مراحل بعد عبارت بودند از: خرد كردن دانه، اختلاط آندوسپرم نرم و ريز …

این محصول “دانلود تحقیق اهميت نان و ساير محصولات صنايع پخت  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

بررسی شبکه های بی سیم و کابلی

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، بررسی شبکه های بی سیم و کابلی ، این محصول" بررسی شبکه های بی سیم و کابلی "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *