خانه / فنی و مهندسی / دانلود تحقیق بازشناسی آماری الگو (پیشنهاد مجموعه داده)

دانلود تحقیق بازشناسی آماری الگو (پیشنهاد مجموعه داده)

دانلود رایگان دانلود تحقیق بازشناسی آماری الگو (پیشنهاد مجموعه داده) ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” دانلود تحقیق بازشناسی آماری الگو (پیشنهاد مجموعه داده) “را از yahoo-market دانلود نمایید.


در اين گزارش قصد داريم جهت بررسی  روشهای بازشناسی آماری الگو [۱] ، دو مجموعه داده را معرفی و مورد استفاده قرار دهيم. دیتاست[۲] اول، عنوان ” INFO ON BUPA LIVER DISORDERS  ” را دارد و وجود يا عدم وجود اختلالات کبد[۳] ۳۴۵شخص را با استفاده از ۶ خاصيت خون آنها نشان مي دهد . لازم به ذکر است که در اثر مصرف نوشيدنيهای الکلی ،کبد انسان دچار تغييرات ظاهری و رفتاری زيانباری مي گردد. دیتاست دوم تحت عنوان ” P IMA INDIANS DIABETES  ” است که در آن نيز۷۶۸ نفر  بالای ۲۱ سال مورد مطالعه قرار گرفته اند. بدين صورت که با استفاده از اندازه گيری ۶ خاصيت در مشخصات ظاهری و خون این افراد، وجود يا عدم وجود بيماری ديابت در آنها مشخص گرديده است . در ابتدا مشخصات هر دیتاست به طور مفصل شرح داده مي شود و سپس مراحل و مراجع استفاده شده برای استخراج اطلاعات آماری و همچنین نتایج حاصل از بررسی …

این محصول “دانلود تحقیق بازشناسی آماری الگو (پیشنهاد مجموعه داده)  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

گزارش کارآموزی اجرای اسکلت فلزی

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، گزارش کارآموزی اجرای اسکلت فلزی ، این محصول" گزارش کارآموزی اجرای اسکلت فلزی "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *