خانه / علوم انسانی / دانلود تحقیق بالابردن روحیه پژوهشگری در دانش آموزان

دانلود تحقیق بالابردن روحیه پژوهشگری در دانش آموزان

دانلود رایگان دانلود تحقیق بالابردن روحیه پژوهشگری در دانش آموزان ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” دانلود تحقیق بالابردن روحیه پژوهشگری در دانش آموزان “را از yahoo-market دانلود نمایید.


پژوهش حاضر به عنوان «چگونه می توانیم روحیه ی پژوهشگری را در دانش آموزان پایه چهارم آموزشگاه شهید محمد جواد رضا زاده شهرستان قوچان در سال تحصیلی ۸۷-۸۶ تقویت نماییم» طراحی گردیده است و دارای دو بعد توصیفی و تبیینی می باشد که در ابتدا در بخش توصیفی به شناخت علمی نگرش دانش آموزان به فعالیت های پژوهشی پرداخته شده و در بخش تبیینی عواملی که بر ایجاد و تقویت روحیه ی پژوهشگری تأثیر دارند و مورد بررسی قرار گرفته است. جامعه آماری در این پژوهش دانش آموزان چهارم و پنجم مقطع ابتدایی آموزشگاه رضا زاده شهرستان قوچان در سال تحصیلی ۷۸-۸۶ را تشکیل می دهند و نمونه آماری دانش آموزان پایه چهارم می باشند که ۱۸ نفر هستند. پس از تجزیه و تحلیل فرضیات مشخص شد که نقویت روحیه ی پژوهشگری در بین دانش آموزان پایه چهارم به عواملی همچون: تجهیز کتابخانه ی آموزشگاه و کتابخانه کلاسی به کتابهای علمی و تحقیقی، آشن …

این محصول “دانلود تحقیق بالابردن روحیه پژوهشگری در دانش آموزان  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

دستور زبان کامل دوره ی دبیرستان

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، دستور زبان کامل دوره ی دبیرستان ، این محصول" دستور زبان کامل دوره ی دبیرستان "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *