خانه / علوم انسانی / دانلود تحقیق بررسي ثبات هيجاني بين دانشجويان مجرد و متاهل

دانلود تحقیق بررسي ثبات هيجاني بين دانشجويان مجرد و متاهل

دانلود رایگان دانلود تحقیق بررسي ثبات هيجاني بين دانشجويان مجرد و متاهل ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” دانلود تحقیق بررسي ثبات هيجاني بين دانشجويان مجرد و متاهل “را از yahoo-market دانلود نمایید.


هزاران هزار دختر و پسر مجرد دردنیا هستند که برخی از آنها ازتجرد راضی به نظر  می رسند وحتی تا سالیان سال تمایلی به ازداوج نشان نمی دهند. برای کسانی که از دور آنها را نظاره گرهستند این طور به نظر می رسد که آنها هیچ وقت تن به ازداواج نخواهند داد .چون این افراد ازادامه تحصیل ، پبشرفت شغلی وآزادی دوران تجرد چنان صحبت می کنند که انگار ازدواج جز یک مانع چیز دیگری نیست . امّا تحقیقات نشان داده است ۶۰% این افراد هم درنهایت ازداواج می کنند دلیل اینکه بعضی از بزرگسالان جوان نمی توانند یا نمی خواهند ازداوج کنند ممکن است متفاوت باشد برخی ازاین دلایل ممکن است این موارد باشد : محرومیت ازجذابیت وظاهر مناسب جسمی  بی علاقگی به قبول مسئولیتهای زناشویی ووالدینی  علاقه به ادامه کاری که مستلزم کار کردن درساعات زیاد ونامنظم یا مسافرت زیاد  فرصت پیشرفت وارتقاء درنردبان شغلی آزادی تغییر وآزم …

این محصول “دانلود تحقیق بررسي ثبات هيجاني بين دانشجويان مجرد و متاهل  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

پاورپوینت درباره ماکس وبر

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، پاورپوینت درباره ماکس وبر ، این محصول" پاورپوینت درباره ماکس وبر "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *