خانه / فنی و مهندسی / دانلود تحقیق بررسی اثر تراکم مرطوب بر کار مصرفی کمپرسور توربين‌های گازي

دانلود تحقیق بررسی اثر تراکم مرطوب بر کار مصرفی کمپرسور توربين‌های گازي

دانلود رایگان دانلود تحقیق بررسی اثر تراکم مرطوب بر کار مصرفی کمپرسور توربين‌های گازي ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” دانلود تحقیق بررسی اثر تراکم مرطوب بر کار مصرفی کمپرسور توربين‌های گازي “را از yahoo-market دانلود نمایید.


يكي از راه‌كار‌هاي بالا بردن توان توليدي سيكل توربين‌هاي گازي، كاهش كار مصرفي كمپرسور آن است. بدين منظور تا كنون روش‌هاي متعددي پيشنهاد شده است. تراکم مرطوب يکی از ساده ترين و مؤثرترين روش‌های افزايش توان سيکل توربين‌های گازی است كه علاوه بر نياز به سرمايه گذاری اوليه کم، عملكرد آن تا حدودی از شرايط محيطی مستقل است اما نياز به بررسي دقيقتری نسبت به ساير روش‌ها دارد. در مطالعه حاضر بدون توجه به آثار آيروديناميکی تزريق آب به کمپرسور، اين جريان دوفازی بررسي و با در نظر گرفتن شرايط واقعي و فرض‌هاي معقول براي تبخير يعني شرايط تبخير غير ايده‌ال، آثار نرخ تراکم، قطر اوليه قطرات و ميزان آب تزريق شده بررسی و با حالت تبخير ايده‌آل مقايسه می‌شود.   واژه‌های کليدی: تراکم مرطوب- کمپرسور- پاشش- تزريق مِه- توربين گاز   يکی از موثرترين راه‌های افزايش توان خروجی سيکل توربين گازی، کاهش مقدار کار تراکم کمپرسور آن می‌باشد؛ چرا که کمپرسور، تقريباً ۲/۱ تا ۳/۲ کار توليدی به وسيله‌ی توربين را مصرف می‌کند[۱]. ميزان کار …

این محصول “دانلود تحقیق بررسی اثر تراکم مرطوب بر کار مصرفی کمپرسور توربين‌های گازي  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

دانلود پاورپوینت راهنمای اوليه دانشجويان جهت فعاليت در محيط يادگيری مجازی

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، دانلود پاورپوینت راهنمای اوليه دانشجويان جهت فعاليت در محيط يادگيری مجازی ، این محصول" دانلود پاورپوینت راهنمای اوليه دانشجويان جهت فعاليت در محيط يادگيری مجازی "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *