خانه / فنی و مهندسی / دانلود تحقیق بررسی استفاده از لعاب نانو ساختار بر مقره ها

دانلود تحقیق بررسی استفاده از لعاب نانو ساختار بر مقره ها

دانلود رایگان دانلود تحقیق بررسی استفاده از لعاب نانو ساختار بر مقره ها ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” دانلود تحقیق بررسی استفاده از لعاب نانو ساختار بر مقره ها “را از yahoo-market دانلود نمایید.


مَقَرّه یا گیره چینی پایه عایقی است که در دکل‌های انتقال برق در محل اتصال کابل‌های برق با دکل بکار می‌رود. در خطوط انتقال نیرو لازم است هادی‌های تحت ولتاژ به نحوی از برج‌ها ایزوله شوند و برای این کار از مقره‌ها استفاده می‌شود. این مقره‌ها دو وظیفه عمده دارند: وظیفه اصلی مقره‌ها، ایزوله کردن هادی از بدنه برج می‌باشد. این مقره‌ها باید بتوانند بدون داشتن جریان نشتی، ولتاژهای بالای خطوط انتقال را از بدنه برج ایزوله نمایند. مقره‌ها باید تحمل نیروهای مکانیکی حاصل از وزن هادی‌ها و نیروهای اعمالی ناشی از باد و یخ را داشته باشند. برخی مواد همچون شیشه ، کاغذ یا پلی تترافلوئورواتیلن (ماده ای بسپاری است که کمترین ضریب اصطکاک را در بین کل مواد دارد و به همین دلیل در ساخت ظروف نچسب بکار میرود.این ماده بسیار اتفاقی در حین تلاش شخصی برای ساخت مواد خنک کننده CFC کشف شد.)عایق‌های الکتریکی بسیار خوبی هستند. با وجود اینکه مواد دیگر ممکن است مقاومت الکتریکی پایین‌تری داشته باشند، مواد بسیار دیگری هم هستند که برای عای …

این محصول “دانلود تحقیق بررسی استفاده از لعاب نانو ساختار بر مقره ها  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

دانلود مقاله انواع نانوکامپوزیت ها و کاربرد آنها در صنایع هوا و فضا

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، دانلود مقاله انواع نانوکامپوزیت ها و کاربرد آنها در صنایع هوا و فضا ، این محصول" دانلود مقاله انواع نانوکامپوزیت ها و کاربرد آنها در صنایع هوا و فضا "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *