خانه / علوم انسانی / دانلود تحقیق بررسی علت اصلی افت تحصیلی دانش آموزان دختر دبستانی

دانلود تحقیق بررسی علت اصلی افت تحصیلی دانش آموزان دختر دبستانی

دانلود رایگان دانلود تحقیق بررسی علت اصلی افت تحصیلی دانش آموزان دختر دبستانی ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” دانلود تحقیق بررسی علت اصلی افت تحصیلی دانش آموزان دختر دبستانی “را از yahoo-market دانلود نمایید.


این تحقیق به منظور بررسی علت اصلی افت تحصیلی دانش آموزان دختر دبستانی انجام شده است که در صورت پی بردن به علت اصلی می توان آن را کاهش داد . و سعی کرد که هر چه بیشتر این عوامل موثر را خنثی کرد و دانش آموزان را به درس و کلاس تشویق نمود . برای اجرای این پژوهش نمونه مورد مطالعه شامل ۵۰ دبیر دوره متوسطه که به صورت سر شماری انتخاب شدند که در واقع با توجه به نزدیک بودن دبیر بادانش آموزان خواستیم علت اصلی را از آنان جویا شویم به منظور تجزیه و تحلیل داده ها از روش آماری توصیفی و استنباطی و همچنین از آزمون مجذور کا () استفاده شده است . عوامل اقتصادی موثر بر افت تحصیلی : با  نمره ۱۹۳ در رده اول جدول قرار گرفت . عوامل اجتماعی موثر بر افت تحصیلی : با نمره ۱۸۸ در رده دوم جدول قرار گرفت . عوامل فرهنگی موثر بر افت تحصیلی : با نمره ۱۸۷ در رده سوم جدول قرار گرفت . عوامل خانوادگی موثر بر افت تحصی …

این محصول “دانلود تحقیق بررسی علت اصلی افت تحصیلی دانش آموزان دختر دبستانی  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

تحقیق درمورد گنبد قابوس

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، تحقیق درمورد گنبد قابوس ، این محصول" تحقیق درمورد گنبد قابوس "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *